@Dawidi

07.04.2019 00:16

@WezWyjdz, O kurcze tak słabego podcastu dawno nie słuchałem. Goście jacyś agresywni, chyba ich tam trochę za dużo, ma się wrażenie, że nie wiedzą dokładnie o czym mówią. Na słabo, słabo.

@WezWyjdz

07.04.2019 00:22

@Dawidi, spoko każdy ma swoja opinie, wrzuć zatem podcast który uważasz za lepszy, przesłucham, ocenie, może nowego fana zdobędzie.

@Dawidi

07.04.2019 17:47

@WezWyjdz, Rzadko słucham podcastów o grach. Raczej słucham o programowaniu, ale z tego co pamiętam Wonziu miał kiedyś podcasty i się słuchało tego lepiej. Zresztą, to, że mogę coś ocenić jako słabe nie znaczy równocześnie, że nam, czy słucham czegoś lepszego z tej samej kategorii.

Ale jeśli chodzi o to co mi nie pasowało to:

– momentami dość agresywne zachowanie jednego z członków,

– nieprzygotowanie – np w części o Sekiro długo trwało zanim prowadzący w ogóle ustalili o czym mówią, część z chorobami i unikami przed nieunikalnym ;). Można takie rzeczy ustalić przed nagraniem.

– nieśmieszne żarty – chodzi o takie rzeczy, jak ktoś się przejęzyczy i chce to na siłę obrócić w żart powtarzając top jeszcze raz z przesadą. Wygląda to jak trema którą ktoś chce zatuszować. Ok przejęzyczyłeś się, popraw słowo i jedziemy dalej. A czasem jeśli jest to tylko odmiana słowa, to nawet czasem poprawiać nie trzeba bo każdy wie o co chodziło, a tak psuje się flow wypowiedzi.

miałem też wrażenie, że za dużo tam w ogóle osób było i za dużo osób chciało brać udział w dyskusji na raz.

– w długich, wielotematowych i wieloosobowych podcastach dobrze sprawdza się rozwiązanie z prowadzącym dopuszczającym do głosu i osobami przygotowanymi do dłuższej wypowiedzi na dany temat.

To tak żeby nie było, że niekonstruktywna krytyka ;)