Data: 19.04.2020 17:33

Autor: Ijon_Tichy

Szokujące fakty na temat szczepionek Billa Gatesa.

Wielu Amerykanów uważa, że Bill Gates i jego szczepionki, to zagrożenie, dlatego wystosowali petycję do Białego Domu wzywającą do przeprowadzenia śledztwa w sprawie Fundacji Billa i Melindy Gatesa w sprawie „zbrodni przeciwko ludzkości” i „nadużyć medycznych”. Petycja zyskała w krótkim czasie aż 265 878 podpisów zainteresowanych obywateli, prawie trzykrotnie więcej niż liczba wymagana do uzyskania odpowiedzi od Białego Domu.

Część treści petycji:

"Szczepionki służą Billowi Gatesowi jako strategiczna filantropia, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo szczepionkowymi kartami identyfikacyjnymi) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – która jest ostrzem korporacyjnego neoimperializmu. Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat dzięki technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem zwykłych, mniejszych ludzi.

Obiecując wyeliminować polio za pomocą 1,2 miliarda dolarów, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Radą Doradczą (NAB) i zlecił 50 szczepionek przeciw polio każdemu dziecku poniżej 5 roku życia. Indyjscy lekarze obwinili fundację Gatesa o niszczycielski szczep szczepionkowy epidemii polio, która doprowadziła do sparaliżowania 496 000 dzieci w latach 2000–2017. W 2017 r. rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa i jego kumpli z NAB. Wskaźniki porażenia polio gwałtownie spadły.

W 2017 r.Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że ​​globalna eksplozja polio jest głównie szczepem szczepionkowym, co oznacza, że ​​pochodzi ona z programu szczepionek Gatesa. Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 r. ¾ globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.

W 2014 r. Gates Foundation sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez GSK i Merck, na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii. U około 1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedmiu zmarło. W dochodzeniach rządu indyjskiego stwierdzono, że badacze finansowani przez Gates popełnili wszechobecne naruszenia etyczne: wywieranie presji na wrażliwe wiejskie dziewczyny na proces, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się teraz w Sądzie Najwyższym kraju.

W 2010 r. Gates Foundation sfinansowała badanie eksperymentalnej szczepionki GSK na malarię, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe na 1048 z 5049 poddanych szczepionce dzieci".

https://conservativeus.com/white-house-petition-to-investigate-bill-and-melinda-gates-foundation-for-crimes-against-humanity-surpasses-quarter-million-signatures/

#koronawirus #szczepionki #depopulacja #zbrodnia #nwo

@AgentSpecjalnejTroskiFox

19.04.2020 19:09

@Ijon_Tichy, z tymi szczepieniami jest taki problem że rządy im pokazują ze mogą zacząć tworzyć wirusy "sztucznie" w celu wyłudzeń astronomicznych pieniędzy za leki i szczepienia, a że ludzie lubią się stawiać bo wiedzą że to wyłudzenie to mogą doprowadzić do obowiązku szczepień na lipne grypy. Dosłownie terror biologiczny. nawet nie wspominając o fatalnych skutkach które dotkną gospodarki świata. To jawny rabunek na niewiarygodną skalę.

Ja rozumiem szczepienia na stare groźne choroby ale trzeba uważać bo łatwo może się to przerodzić w terror korporacji.