Data: 16.05.2020 19:17

Autor: Dom_Perignon

Do teraz nie mogę pojąć, dlaczego PO wystawiło na kandydata typka, który jest znany tylko z tego, że wyj#bal szambo do Wisły. Przecież to jest istny Monty Python. Traszkowski nie zdążył się przedstawić, a już w tvpis dali mu przydomek "człowiek-awaria". Jak on ma wygrać wybory, jeśli nawet wyborcy PO cisną z niego bekę? Przecież on nie ma szans na wejście do drugiej tury. Jest to mocno ideologiczny kandydat, prezydent LGBT. Ale taki prezydent już startuje w wyborach i jest bardziej wiarygodny w tej kwestii niż Trzaskowski. PO wybierając go wysunęli środkowy palec do swoich wyborców oraz dali prezent Hołowni oraz prezydentowi rezydentowi.

BTW. Na stronkę wszedło tutaj obrzydliwe trollisko.

#polityka

@Ijon_Tichy

16.05.2020 19:40

@Dom_Perignon, Trolisko zostało zdemaskowane i wszyscy go ignorują.

A jeśli chodzi o Czaszkoskiego, to myślę, że PiS nie ma lepszego sojusznika niż PO.

@radudzik

16.05.2020 19:45

@Ijon_Tichy,

Trolisko zostało zdemaskowane i wszyscy go ignorują.

Szybko mu nerwy puściły.

@radudzik

16.05.2020 19:34

@Dom_Perignon, Nie lekceważyłbym naszego małego fajtłapy, który się w nos nie potrafi wysmarkać bez rządowych instrukcji i pomocy. Przy wyborach na burmistrza W-wy też się niczym mądrym nie wyróżnił, a jednak b.duży elektorat negatywny PiSu dał o sobie znać. Do tego kampania jest krótka, więc nie będzie mógł za dużo gadać bzdur. A jeśli nawet coś palnie to zostanie mu to wybaczone (i tu wracamy do negatywnego elektoratu Dudy). I jeśli TVN oleje swojego kandydata to ma szansę na II turę.

@Gwiazda_Poranna

16.05.2020 19:27

@Dom_Perignon, Gdzie on LGBT? On pod lekkoliberalą warszawkę udawał że wspiera LGBT, ale nigdy nie miał jaj. Od dłuższego czasu chociażby z Warszawce toczy się sprawa chłopca urodzonego za granicą, który w chlewie obsranym gównem nie może dostać żadnych dokumentów ani nic, bo w akcie urodzenia ma wpisane dwie kobiety. Rafał mógłby to spokojnie załatwić jako prezydent miasta, ale po co. Taki z niego kandydat lewactwa. To neoliberał jak i moraw i wielu innych polityków w dzisiejszym chlewie.

@hellboy

16.05.2020 19:25

@Dom_Perignon, nie sądzę, że dali prezent Hołowni. Jego ostatnie wzrosty były właśnie spowodowane nijaką Małgorzatą, którą własny elektorat już zaczął krytykować. Teraz elektorat platformiany znowu rozpływa się nad „najlepszym kandydatem jakiego można sobie tylko wyobrazić”. Zupełnie jak kilka miesięcy temu nad Gosią, więc spodziewam się, że Rafi szybko kilka(naście) procent zyska kosztem Szymka, a może nawet i Władka.