Data: 23.08.2019 21:46

Autor: Thanos

na wieczór napodaję jeden z lepszych fragmentów z "Ziemii Obiecanej" (1975), to sie nazywa "działać w trosce o dobro bliźniego", huehue ;D

LINK: https://streamable.com/tv91w

Tak swoją drogą, jaki macie stosunek do Żydów? prawdę mówiąc, to trzeba nie mieć sumienia, aby potrafić być takim bezwzględnym, zimnym człowiekiem. myślę, że ta odwieczna pogoń za sianem ewolucyjnie wyłączyła u nich neurony lustrzane i ogólne poczucie empatii. szczególnie, że słyszałem, że oni nawet lubią się dymać na hajs między sobą (a nie tylko że gojów przycinają, jak sie tylko da – po prostu strzyżenie gojów to nie grzech, a nawet dobry uczynek, ot cała różnica).

anyway, trzeba mieć po prostu określony zestaw cech charakteru, by zajść w biznesie tak wysoko. trzepanie kapuchy to nie jest gra dla mięczaków ( ͡º ͜ʖ͡º)

( #zydzi #filmy )

@LadacznicoOdporny

25.08.2019 22:37

@Thanos,

Stosunek raczej negatywny. Agresywna kultura mająca na celu wyzysk innych, nawet "swoich". Dosyć prymitywna.

Miałem też tutaj rozkminę na ten temat. https://www.lurker.pl/p/C-Mw_YPMq

@kosmitolog

23.08.2019 22:57

@Thanos, Do żyda jak do żyda ale Izrael i jego polityka ( zarówno wobec okupowanych terenów jak i innych państw, z naciskiem na nasze ) to prawdziwy nowotwór i wcale się nie dziwię, że jak ciapate im wysadzą dzieci w powietrze to potem się wzajemnie zapraszają do telewizji i wspólnie śmieją.

@Watcher

23.08.2019 21:56

@Thanos, Do żydów generalnie nie mam jakiś szczególnych zastrzeżeń (jako ludzie), ale do tego co wprawia Izrael na arenie międzynarodowej jak najbardziej. (negatywny)

@Ragnarok

23.08.2019 21:51

@Thanos, lubią się dymać nawzajem na hajs, dlatego bóg im tego zabronił w starym testamencie xD

Ale to prawda, skurwielowi łatwiej zrobić dobry interes.