@Macer

25.03.2020 23:31

@tenji, xD

@hellboy

25.03.2020 21:26

@tenji, możesz tłumaczyć, a Grażynka i tak wie lepiej, odwiedzi 78-letnią koleżankę, pospaceruje sobie, bo ładna pogoda i elo. 乁(ツ)

@ElSniffSniff

26.03.2020 06:37

@hellboy, chlopie oni tu w wszyscy tak mysla, niezobaczysz jednego angola w masce… dramat. Polaka tez zreszeta tez nie, rzadko Rumuni sie odwarzy no i czarnoskru. Ale za chwile zmienia im sie spiewka jeszcze kilka tyg i zaczna padac w wiekszej ilosci niz w hiszpanii wtedy bedzie płacz. NHS padnie bardzo szybko. Ci ludzie naprawde wierza ze a )to tylko grypa b) co ma byc to bedzie c) kaszlenie bez zakrywania japy jest ok d) maska jest tylko sianiem zbednej paniki. Naród idiotow i ignorantow z minimalna iloscia wyjatkow.

@drit

26.03.2020 07:53

@ElSniffSniff, "Naród idiotow i ignorantow z minimalna iloscia wyjatkow."

I tylko dzięki swojemu wyspiarskiemu położeniu geograficznemu jeszcze żyją?

Może większość tam (tak jak i tutaj) to debile, jednak w kluczowych momentach historii mają szczęście do nietuzinkowych polityków.

U nas pełno debili u dołów społecznych jak i w sitwach wyższych, praktycznie od zawsze do nieskończoności.

Podsumowując moje zdanie – angole zawsze spadają na cztery łapki, my dostajemy n-ty wpeirdol od antypolskiej rzeczywistości.

@ElSniffSniff

28.03.2020 13:56

@drit, ziomu to nie jest szczescie do politykow tylko Politycy dbajacy o swoj kraj. My mamy od zawsze, również z wyjatkami, stada osłów skupionych na swojej kieszeni albo interesie niemiec czy rosji. Jezeli chodzi o lapy to tak masz tacje natomaiast nasza przewaga polega na tym ze my myslimy nie tylko o sobie i choc by ch.. na ch..u stanoł to podczas kłopotow potrafimy sie jednoczyc, pomagac sobie w uk tego nie doświadczysz.