Data: 22.05.2020 16:36

Autor: Gwiazda_Poranna

Nie tak dawno pojawił się news, o tym że w końcu organizacja ukrywająca pedofila musi przeprosić ofiarę swojego podwładnego i wypłacić tej ofierze odszkodowanie.

Jednak po mimo tego że to całkiem dobry news, i tego że w końcu po latach ofiara pedofila mogła liczyć na sprawiedliwość, to część osób to zakopało. W związku z tym, pytanie do osób:

@lisq, @malcolm, @Monte, @Ijon_Tichy, @nme

Dlaczego chcecie chronić pedofilii, chcecie by informacje o tym że nawet po latach takie osoby mogą liczyć na sprawiedliwość i powinny o nią walczyć, a nie wstydzić się, to informacja którą tak chętnie minusujecie.

Widzę że @lisq uznał że to spam, co ciekawe bardziej przeszkadza mu paywall w ciekawym i pozytywnym newsie, niż plagiaty i flood pewnych środowisk tutaj. Czyżby podwójne standardy? Jeśli nie, to zapewne te osoby dadzą plusik temu newsowi już bez paywall.

https://www.lurker.pl/p/KcjpbQsql

#afera #lurker #pedofila #polityka

@nme

22.05.2020 16:59

@Gwiazda_Poranna, Ja minusuję za Twoje spamowanie Lurkera wpisami antykościelnymi. Oczywiście cieszę się, że ofierze wypłacono odszkodowanie, ale to co Ty robisz to zwyczajny spam. Podobnie bym zakopywał kogoś, kto nonstop pisze o wadach Mercedesów albo o zaletach Linuksów :)

@Gwiazda_Poranna

22.05.2020 17:04

@nme, Trzeba mówić prawdę, nawet jeśli was boli.

A tak w ogóle to nawet nie był mój wpis. Więc naucz się czytać kto jest autorem.

@nme

22.05.2020 17:12

@Gwiazda_Poranna, Jasne, że trzeba. Dodatkowo przyznaję, że boli, bo chciałbym, żeby takie przypadki nie miały miejsca. Jednak przedstawiając cały czas fakty tylko pokazujące wybrany wycinek rzeczywistości (np. złą część Kościoła) można odnieść wrażenie, że nie zależy Ci na wiernym oddaniu rzeczywistości, a jedynie na propagandzie.

@Gwiazda_Poranna

22.05.2020 17:18

@nme, Jeśli księża gwałcili, a część gwałciło, a biskupi i władze kościoła wiedzieli i ukrywali, a wiedzieli i ukrywali, to całą organizację trzeba rozliczyć za to jak działają jej władze. To nie problem pojedynczych zbuntowanych księży gwałcicieli, tylko problem biskupów i władz kościoła które pozwalały i nawet pomagały pedofilom gwałcić.

@stawo73

22.05.2020 16:48

@Gwiazda_Poranna,

"Czyżby podwójne standardy?"

Ty piszesz o podwójnych standardach w kwestii pedofilii? Naprawdę?

@Gwiazda_Poranna

22.05.2020 16:54

@stawo73, Minusuje za tekst który niczego nie udowadniał, był po prostu kiepski i był clickbaitem.

Jeśli artykuł jest chujowy i nie przedstawia faktów, ani niczego ciekawego to nie daje plusa.

@lisq

22.05.2020 16:39

@Gwiazda_Poranna, nawet najciekawszy news jest gówno warty jeśli zamieszczony jest w serwisie w którym akurat nie mam konta, a tego konta wymaga do zapoznania się z treścią.

Przeczytam podlinkowane i dam znać :)

edit: aha, nie musisz wszystkiego tagować że polityka, tylko takie tam wiesz, o bosakach, dudach i innych robalach ;)

@nme

22.05.2020 16:55

@lisq, To jest polityka. Myślę, że dobrze taguje. Jak ktoś chce się odciąć od takich rzeczy, to sobie łatwo wrzuci na czarną. Inaczej takich wpisów nie odfiltruje

@lisq

22.05.2020 17:08

@nme, op wrzucił jeszcze cztery inne tagi które można blacklistować- to nie wykop że wszystko co jest kontrowersyjne ma być #polityka bo tak chciały inteligentne owady.

@nme

22.05.2020 17:17

@lisq, nie zamierzam się kłócić, bo i tak bym nie czarnolistował, ale ktoś wg mnie mógłby chcieć odsiewać kontrowersyjne tematy, w których widoczny jest wyraźny podział na ludzi o poglądach lewicowych i prawicowych. Wg mnie podpada to pod politykę, ale decyzję co do tagów zostawiłbym dodającym.

@lisq

22.05.2020 17:28

@nme,

ale decyzję co do tagów zostawiłbym dodającym.

oczywiście i ja się pod tym postulatem podpisuję.

Po prostu zwróciłem nie raz nie dwa @Gwiazda_Poranna uwagę że wrzuca polityczny szajs nie tagując i odniosłem wrażenie że tym razem wrzucił prewencyjnie ;)