Data: 21.07.2019 01:57

Autor: ZorD

Białystok…. Niby zadupie ale po tym filmiku naprawdę jestem zaskoczony organizacją.

Moim zdaniem czapki z głów. Przypuszczam że większość z lgbt przyjechało z poza rejonu. Kontra to rejon pewnie jakieś okolice. Na zdrowy rozum jaka kapustą jest tam sypana. Robisz wesele zamknij ulice. Nie jest tak łatwo. Tam są takie pieniądze pompowane. A moim prywatnym zdaniem większość tych kolorowych nie jest choćby z województwa!

(ツ)

https://youtu.be/aDzrqOgDQqI

#medianarodowe #pedaly #biedron #wiadomosci #bialystok #marsz #rownosci

@AgentSpecjalnejTroskiFox

21.07.2019 08:22

@ZorD, oni ich tam zwożą wagonami tylko po to by była zadyma. Ich nie obchodzą zadne prawa LGBTRTV, robią to tylko po to żeby można było powyzywać Polskę od homofobów i nazistów. A ta patologia im w tym pomaga. Może te patolstwo też tam jest wzywane specjalnie.

@kosmitolog

21.07.2019 02:06

@ZorD, Oni ich wożą od parady do parady – te same ryje na każdej :D

@ZorD

21.07.2019 02:18

@kosmitolog, wrzuciłem ten filmik w trakcie oglądania. Wiecie co myślę. Obowiązkiem powinien być nagrywanie obrazu policjanta czy strażnika. Tak jak jest w stanach. Tylko i wyłącznie to pomoże. Pokaże naprawdę jak wyglądała sytuacja. Podobno są prowadzone testy na strażnikach miejskich. W duszy wiem że to nie przejdzie bo nasi rodacy nie chcą by patrzeć im na ręce. Czemu? Bo często wykorzystują możliwość stanowiska.

@Monte

21.07.2019 02:36

@ZorD, No i przestanie działać kamerka w kryzysowych sytuacjach. Tak jak przestają działać kamery na komisariacie gdy ktoś wychodzi pobity.