Data: 28.08.2020 19:11

Autor: raptor

Portal Newsweek opublikował artykuł na temat gwałtu na mężczyznach, wrzucił go również na swoją stronę FB.

Temat jak każdy inny o gwałcie, rzecz okropna i obrzydliwa, czyn karygodny a dla ofiary współczucie a przynajmniej tak mi się wydawało. A oto reakcje ich fanów na ów artykuł

LINK

#gwalt #bekazlewactwa

@MarcinLabanowski

28.08.2020 19:34

@raptor, W sumie oni mogą odpowiedzieć za pochwalanie przestępstwa.Plusujący materiały pedofilskie Białka też za to odpowiadali.

Zastanawiam się tylko dlaczego ciągać kogoś kto stworzył bota do plusowania…

Aha, i brak współczucia w Polsce nie jest penalizowany.

@raptor

29.08.2020 00:00

@MarcinLabanowski, Nie wymagam od nikogo współczucia gdyż jest to stan emocjonalny który nie każdy musi odczuwać w danej sytuacji. Sam jestem często skurwielem i zimnym draniem w różnych sytuacjach kiedy większość zachowuje się inaczej.

Mówisz że donos do prokuratury za samą emotkę/komentarz byłby tu skuteczny?

@MarcinLabanowski

29.08.2020 00:06

@raptor, Myślę że tak, skoro na portalu pedofilskim Michała Białka musieli się tłumaczyć za plusy na policji.

Moim zdaniem to spełnia ramy przestępstwa, ale nie jestem prawnikiem, zajmuję się tym amatorsko, na skutek różnych przeżyć w życiu.

(I by wywoływać ból dupy nie łamiąc prawa XD)

@MarcinLabanowski

29.08.2020 01:46

@raptor, Nie wiem, jak sobie chcesz.Pamiętaj że będziesz też opowiadał jako świadek jak prokuratura to przyjmie, i nie możesz się NIE stawić na przesłuchanie.Nie jestem ani za, ani przeciw(chyba że to byłby wykop to nawet bym pomógł).IMHO przepisywanie imion i nazwisk to by był ból, tym bardziej że niektóra prokuratura może się NIE dopatrzeć znamion przestępstwa, bo nie jesteś Michałem Białkiem.

@raptor

29.08.2020 18:53

@MarcinLabanowski, dobra zniechęciłeś mnie skuteczni inna sprawa że tu ofiara jest fikcyjna więc całość pracy była by bezowocna