@kosmitolog

26.08.2019 01:46

@drewniany, W kosmosie może i pierwsze, ale to nie pierwsza astronautka-przestępczyni :)

https://www.lurker.pl/p/qLeR2DoEt

@Nieprzyjazny_Ziemniak

26.08.2019 00:32

@drewniany, beka z lewactwa i lgbt, bo akurat potencjalnym przestepcą jest homo? Serio? Czy od teraz każde jedne przestępstwo dokonane przez heteryków (a jest ich zdeczka więcej, gdzieś tak 49 razy więcej plus minus ( ͡º ͜ʖ͡º)) mamy oznaczać "bekazheteroli"? Po co wyciągać czyjąś seksualność na pierwszy plan? Chyba tylko po to, żeby karmić swoje urojenia.

@arti

26.08.2019 08:42

@Nieprzyjazny_Ziemniak, ale przyznasz, że nie jest to pierwszy astronauta w kosmosie, jakoś innym się to nie przytrafiło, mniejsza jednak o to jakie ta baba ma upodobania, bardziej mnie martwi jakimi kryteriami kierowano się przy jej wyborze, czy przypadkiem nie tym, że jest homoseksualną kobietą. Nie przypominam sobie żeby Neil Armstrong np. podpierdolił jakiś moduł w czasie misji Apollo 11. Więc jeśli kryterium wybory nie było oparte o poziom IQ, wykształcenie, umiejętności, odporność psychiczną (której jak widać nie ma) to #bekazlewactwa była by tu uzasadniona.

@Nieprzyjazny_Ziemniak

26.08.2019 11:17

@arti, co? Ta wypowiedź jest tak dziwna, że nawet nie wiem gdzie zacząć; NASA przy rekrutacji patrzy na orientację seksualną, a nie na IQ, wykształcenie, umiejętności, inni nie popełnili niezwiązanych z tematem błędów, więc ona też nie może? Wtf? Czy ty czytasz co piszesz, co sugerujesz? Przecież to zwyczajne foliarstwo, jeśli serio wierzysz, że żeby zostać astronautą wystarczy mieć odpowiednią orientację xD

@arti

26.08.2019 12:52

@Nieprzyjazny_Ziemniak, widzę, że agresja odbiera ci rozum, to nie foliarstwo tylko mleko pod twoim nosem, jeśli uniwersytety w USA mogły kierować się kryterium rasowym, nic nie stoi na przeszkodzie by tu było podobnie. Niekierowanie się poziomem np umiejętności a płcią nie polega na tym , że bierze się półgłówka byle kobietę lub homoseksualistę albo murzyna , tylko, że z dwóch dobrych kandydatów z których pan x jest lepszy ale hetero wybiera się panią y , która jest nieco gorsza ale homo, już nie mówiąc o wytycznych nieoficjalnych, ale co ja tam wiek skoro rozmawiam z selekcjonerem załogi do misji kosmicznych. Wiem , że to wykracza poza twoje zdolności rozumowania, ale musisz się zgodzić, ze kobieta została źle dobrana, rozumiem, był bym gotów założyć, że to błąd gdyby chodziło o selekcje zespołu do obsługi punktu mcdonalda, ale tu…

@Nieprzyjazny_Ziemniak

26.08.2019 16:26

@arti, nie bądź śmieszny, ja agresywny? Bo twoje urojenia o "tajnych wytycznych" dotyczących orientacji seksualnej nazwałem adekwatnie do poziomu? Jeśli to jest agresja, to twój post przepełniony ad personam powinien się łapać na mowę nienawiści chyba.