@rebul4

27.08.2019 23:42

@itsokay, czytałem po łebkach, ale nie trafiłem na fragment gdzie jest napisane ze "zaplanowała to w grze komputerowej"

@itsokay

27.08.2019 23:54

@rebul4, Ten artykuł o tym mówi --> https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/smierc-13-letniej-emilki-z-podkarpacia-zaplanowala-ja-w-grze/jps6bz6

@Orki

27.08.2019 16:51

@itsokay, Mimo że to wielka tragedia, poważna sprawa, bardzo szkoda dziewczynki i jej rodziców, to parskłem jak przeczytałem że powiesiła się na skakance- serio to brzmi jak jakaś farsa, albo tekst z czarnego humoru- grób w grze i huśtawka na skakance- no ale to pewnie tylko ja taki pojebany jestem.

Aczkolwiek na poważnie, to najbardziej zastanawia fakt- dlaczego?

O szkole nic nie piszą, a media by to zaraz zwąchały, dom niby normalny- ja bym się rodzicom lepiej przyjrzał, samobójstwa się znikąd nie biorą i dobrze że sprawę bada prokuratura.

@drewniany

27.08.2019 16:51

@itsokay, Najnowsze statystyki (2018)

Zabiło się: 4471 mężczyzn 711 kobiet

Wśród nich 97 było nieletnich.

Wszyscy mają to w dupie.

Tutaj za to trąbią bo zabiła się "PRZEZ GRY KOMPUTEROWE".

@DarkTemplar

27.08.2019 17:21

@drewniany, hurr durr, opresja kobiet, wygórowane wymagania. Tu akurat popieram prawakoidów – faceci mają przejebane pod względem wymagań i presji społeczeństwa na bycie psychicznym troglodytą, co to wszystko bierze na klatę, przeżuwa i wypluwa.

@Nieprzyjazny_Ziemniak

27.08.2019 18:26

@DarkTemplar, @drewniany, również się zgadzam, że faceci mają aktualnie przerąbane. Chciałem tylko zaznaczyć, że ja np. uważam że winne są role społeczne, w które stara się wszystkich wciskać, a których likwidację postuluje nie kto inny jak ukochana na tym portalu lewica (✌ ゚ ∀ ゚)☞

PS. Jeszcze zabawniej jest, kiedy sobie uświadomimy, kto jest odpowiedzialny za aktualny "wzorzec idealnego faceta"

@drewniany

27.08.2019 19:27

@Nieprzyjazny_Ziemniak, Intencje dobre, ale takie działanie może przynieść efekty odwrotne do oczekiwanych.

Role społeczne są wbudowane w mózgi kobiety i mężczyzny, tak samo jak wzorce idealnego faceta/kobiety.

Nawet jak zniesiesz je ustawą natura zrobi swoje, a kiedy prawo jest sprzeczne z ludzką naturą powstają patologie jak feminizm, hipergamia czy duża liczba samobójstw mężczyzn.

Dokładnie to samo jest z socjalizmem, idea szczytna: zapewnić wszystkim obywatelom dobrobyt, niestety ludzie są z natury pazerni i leniwi a kapitalizm to jedyny system w którym na chciwości/ambicji jednostki korzysta cała gospodarka (żeby się nie narobić a zarobić) tutaj nazywa się to innowacyjność, za to socjal rozleniwia z tego samego powodu, każdy chce pieniędzy bez wysiłku.

@Cattaleya

27.08.2019 21:29

@Nieprzyjazny_Ziemniak, "Chciałem tylko zaznaczyć, że ja np. uważam że winne są role społeczne, w które stara się wszystkich wciskać, a których likwidację postuluje nie kto inny jak ukochana na tym portalu lewica (✌ ゚ ∀ ゚)☞ "

Brawo

@Nieprzyjazny_Ziemniak

27.08.2019 21:52

@Cattaleya, i co wynika z tego obrazka według Ciebie? Bo ja tam widzę wyższy wskaźnik samobójstw u najbardziej prześladowanych i nieakceptowanych grup społecznych. Nie tak dalej jak dwa dni temu wrzuciłem Contrapoints, która mówiła o szkodliwych wzorcach męskich i jak tragiczny mają wpływ na aktualne społeczeństwo, to komentarze zalane były hejtem w stylu: "to coś", "zaraz się porzygam". To nie jest normalne zachowanie i nie dziwię się, że mając styczność z takim czymś na codzień transom trudniej się funkcjonuje, czy wręcz częściej popełniają samobójstwa.

Jeśli chciałbym być niemiły, to w tym miejscu wrzuciłbym porównanie ilości samobójstw mężczyzn i kobiet, ale po co? To do niczego nie prowadzi.

Ponadto, dochodzi do tego ogromny dyskomfort, wręcz cierpienie, spowodowane niedopasowaniem płci biologicznej do tożsamości płciowej osobnika. Nie widzę tutaj tematu do żartów, możesz mnie oświecić? Czy to po prostu takie nasze polskie "hehe somsiad ma gorzej?"

@Orki

27.08.2019 22:03

@Nieprzyjazny_Ziemniak, Tak śledzę z ciekawości co piszesz i po przeczytaniu posta powyżej, stwierdzam że jesteś LGBT świrem i "pożytecznym idiotą".

Przepraszam jeżeli Ci uraziłem, ale to Moja opinia, nie zabijaj się nie bluzgaj, nie obrażaj- tylko przyjmij na klatę jak na, a z resztą,.. no właśnie XD

@Wolvi666

27.08.2019 22:09

@Nieprzyjazny_Ziemniak, Wymień w skrócie te negatywne męskie wzorce, bo nie mam ochoty słuchać tego głosu i dykcji który mnie irytuje po 5 sekundach słuchania.

@DarkTemplar

27.08.2019 16:39

@itsokay, jednak nie pozostawiała sprawy przypadkowi – skoro planowala, to wiedziała, że cos moze pójść nie tak. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@LadacznicoOdporny

27.08.2019 16:31

@itsokay,

"Nikt z najbliższych nie miał informacji, aby nastolatka zmagała się z kłopotami(…)"

Oczywiście wina gier/ internetu/ czegokolwiek, a nie rodziców nieznających własnego dziecka :/

Nasze czasy będą wsoominane jako jedne z bardziej zrytych w dziejach ludzkości. No chyba, że potem będzie gorzej :p

Druga kwestia, tytuł znaleziska do poprawy, bo baitujesz. "Nie mamy informacji, czy była to kwestia internetowych kontaktów, lub uczestnictwa w jakiejś grze."

Chyba, że dysponujesz jakimś źródłem które potwierdza to co napisałeś w tytule, wtedy wypadałoby je podać.