Google wie gdzie jesteś i gdzie byłeś. I dzieli się tym z policją

Data: 05.05.2019 18:10

Autor: Demostenes

niebezpiecznik.pl

Każdy jest śledzony, sorry.

Nosimy w kieszeni małego brata. Wszyscy. I Ci z robotami i jabłkami na telefonach.

Nasze dane są wysyłane w wiele miejsc, z których części możemy nie być świadomi. Służą do lepszego dopasowywania reklam. Ale nie ma się co dziwić, że i policja chętnie z nich korzysta. I chyba powinna, prawda?

#bezpieczenstwoit #android #polska

@Gabaryt

07.05.2019 08:20

Znajomy po wypłacie poszedł z kumplami na piwko popili i włączyły im sie szwendałki chciał nie chciał za punkt podejścia do lądowania wybrali klub go go. Wszystko fajnie wybawili się lecz pare dni później przypadkiem jego żona sprzątając ławę przełozyła jego telefon i całkiem przypadkiem właśnie w tej chwili przyszło powiadomienie od googla "pomóż ocenić nam to miejsce" jak myślicie przypadek? zazwyczaj te powiadomienia przychodzą niemal natychmiast, ale osobiście się spotkałem że faktycznie czasem nawet mijając jakieś miejsce to zapytanie o ten punkt przychodzi po paru dniach.

@raptor

07.05.2019 18:29

@Gabaryt, Przypadek…

Niech wyłączy śledzenie lokalizacji googla, oraz tego typu powiadomienia.

Swoją drogą serio wziął ślub z kobietą która mu zabrania iść do baru ze striptizem?

Przecież tam jedynie można popatrzeć na cycki i nic więcej.

@Gabaryt

07.05.2019 19:14

@raptor, Zabraniać nie zabrania ale nie wiesz jakie są baby zaraz jest robienie halo o nic a one są najzwyczajniej w świecie zazdrosne, chodzą legendy że wtedy im się załącza specjalny tryb wyobraźni i wtedy widzą swoich facetów w dzikiej orgii rozsiewających swoje geny na prawo i lewo.

@Gabaryt

07.05.2019 19:17

@raptor, z drugiej strony nie chciałbym mieć takiej obojętnej kobiety która laske by kładła gdzie chodzę się bawić czy przypadkiem nie kurwić, świadczyłoby to mniej więcej tyle że sama nie miałaby z tym problemu żeby się wypiąć komuś obcemu

@raptor

07.05.2019 19:36

@Gabaryt, W takich miejscach można co najwyżej popatrzeć na cycki. Kobiety nie pokazują ani cipy, ani nie dają się nawet pomacać. Kurwienie więc w takich miejscach jest niemożliwe. Moja poprzednia dziewczyna stwierdziła, że szkoda że nie wpuszczają kobiet bo wybrałaby się tam ze mną.