Influencerki są gorsze od "madek". Restaurator nie wytrzymał i pokazał, jak żebrzą u niego o obiady

Data: 01.07.2019 23:27

Autor: Mimo

natemat.pl

Sława, darmówki i tysiące obserwujących. Wiele młodych osób marzy o "zawodzie" influencera. Problem w tym, że standard życia części internetowych celebrytów jest tylko złudzeniem, na które dajemy się nabrać. Niektóre instagramerki potrafią sępić o stosunkowo niedrogie rzeczy i usługi w zamian za foto i wideorelację.

"Dej, mam horom curke" – ta dobrze znana sentencja odnosząca się do "madek", czyli matek domagających się darmowych fantów na stronach aukcyjnych, może być z powodzeniem parafrazowana w stosunku do samozwańczych gwiazd Instagrama – "Dej, jestem influencerką".

#influencers #madka #madki #niewiemjaktootagowac #bekazpodludzi

@bmbcz01

02.07.2019 17:02

@Mimo, dziwi mnie ból dupska hotelarzy i restauratorów. Rozumiem, że dużo wiadomości dostali, ale przecież te influencerki mają często spore zasięgi i wysyłają realne oferty. Telewizja też tak robi i nikt się nie oburza, bo w końcu to wielki koncern medialny, więc im wolno. Przecież mogą odpisać, że nie współpracują w taki sposób, albo nawet usunąć maila i nie odpowiadać i nic się nie stanie a reklamę będzie miała inna knajpa.

@Gra_Melodia

02.07.2019 17:23

@bmbcz01, No tak, to bardzo dziwne, że gość nie chce dać za darmo usługi którą świadczy. I spójrzmy prawdzie w oczy, ile tych obserwujących odwiedzi potem taka restaurację z 10?