Pan Alfons-Demokrata pilnie poszukiwany. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Data: 17.06.2019 17:49

Autor: Beowulf

niezalezna.pl

Konrad M. – lider KOD-kapeli – został w lutym br. prawomocnie skazany za pozbawianie wolności kobiet, które były zmuszane do pracy w domach publicznych. Mężczyzna – od 2015 r. walczący u boku totalnej opozycji o "wolność i demokrację" – nie zamierza jednak stawić się w więzieniu. Choć był kilkukrotnie wzywany przez sąd do odbycia kary. Teraz szuka go policja.

…Choć był kilkukrotnie wzywany przez sąd do odbycia kary… – to są impotenci albo sabotażyści, inaczej nie da się tego określić.

#otua #demokracja #polityka

@arti

17.06.2019 21:53

@Beowulf, pewnie już wystąpił o norweskie obywatelstwo. Powinno istnieć specjalne komando, które po skazaniu prawomocnym wyrokiem ściągało by takiego za nogi z każdego zakątka świata, nawet wbrew lokalnemu prawu, a jak by się nie dao to do odstrzału, za lekceważenie polskiego wymiaru sprawiedliwości.

@Beowulf

17.06.2019 21:56

@arti, A niech go sobie utrzymują razem z tym drugim złodziejem. Jak dla mnie, to można im odesłać tych wszystkich "bojowników" o demokrację, konstytucję, prawa człowieka i inne głupoty. W pakiecie dołożyć wszelakich zboczeńców i dewiantów i niech to sobie hodują.

@arti

17.06.2019 21:59

@Beowulf, no niby tak, ale jednak posłuch wśród elementu musi być :)

@Beowulf

17.06.2019 22:03

@arti, Posłuch posłuchem, ale może niech inni się z tym bydłem użerają. Chcesz płacić na utrzymanie tego żula w więzieniu? Przecież to się do żadnej uczciwej roboty nie nadaje. Na części sprzedać? Albo na mączkę kostną?

@ZorD

18.06.2019 01:58

@Beowulf, @arti, zgadzam się panowie. A takie prawo jak by istniało że u nas w kraju został skazany na karę więzienia a dostał by obywatelstwo w innym to choć by kij na kiju staną ma bana na wszelakie media społecznościowe czy inne możliwości dostępu do wypowiadania się publicznie w mediach tradycyjnych czy internecie. Wiem że ludzie z przyjemnością by go znaleźli w necie i utrudnili by z wielką przyjemnością sianie fermentu na dodatek legalnie bo wg. Prawa jest poszukiwany.