Data: 17.08.2019 08:48

Autor: Ijon_Tichy

"CHODZIŁO WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZE"

Była szefowa klinik aborcyjnych, Carol Everett w książce pt. "krwawe pieniądze" przyznaje, że nie chodziło o pomoc kobietom, lecz wyłącznie o pieniądze. Schemat był prosty:

– Rozpoczynano od założenia organizacji non profit, która dzięki swojemu statusowi korzystała z przywilejów podatkowych.

– tworzono następnie sieć ośrodków oferujących darmowe testy ciążowe i "porady". Bezpłatność miała przyciągnąć jak największą ilość kobiet, a tzw. "[porady" miały nakłonić kobietę do usunięcia ciąży.

– Po stwierdzeniu ciąży i rozmowach (manipulacji) kobiety kierowane były do "klinik" aborcyjnych, które kierowane były PRZEZ TĘ SAMĄ EKIPĘ (SIC!)

– Utrzymywano bezustanny kontakt z pracownikami społecznymi, którzy mogli kierować ciężarne kobiety do aborcyjnych placówek.

– Everett kierowała siedmioma ośrodkami. Przyznaje, że w rozwinięciu biznesu bardzo pomogły jej środowiska feministyczne.

NARAL – organizacja, która od 1968 roku prowadziła przemyślaną strategię mającą na celu legalizację aborcji w USA. W ciągu 5 lat intensywnej kampanii udało się im przekonać Sąd Najwyższy USA do wydania w 1973 r. decyzji legalizującej aborcję NA ŻĄDANIE DO 9 MIESIĄCA CIĄŻY. Od tamtej pory w Stanach Zjednoczonych życie "legalnie" straciło około 60 milionów nienarodzonych dzieci.

Profesor Nathanson – założyciel NARAL, który przyczynił się do wykonania 75 tysięcy aborcji, z których wiele wykonał osobiście – wyznaje, że dokonano całego szeregu kłamstw, manipulacji, fałszerstw i innych podłości, by przekonać społeczeństwo do tego, że liberalizacja aborcji jest konieczna. Skutkiem m.in. tej działalności stał się ogólnoświatowy paradygmat, który przyczynia się do postępującej liberalizacji prawa aborcyjnego na świecie. Zdaje się jednak, jakby nie miał znaczenia fakt, iż chodzi wyłącznie o przemysł – ogólnoświatowy, gigantyczny, wielomiliardowy przemysł śmierci.

NIEKTÓRE Z METOD KŁAMSTWA I MANIPULACJI ABORCJONISTÓW:

Prof. Nathanson stwierdza: "W walce na rzecz aborcji wykorzystywane było cyniczne kłamstwo". W swoich wyznaniach ujawnia metody działania aborcjonistów.

1- Fabrykowano sondaże.

2 – Straszono ciążą, przedstawiano ją jako śmiertelne zagrożenie, na równi z najgroźniejszymi chorobami.

3 – Ogłaszano, że rocznie około 10 tys. kobiet umiera z powodu dokonywania nielegalnych aborcji. W rzeczywistości było to zaledwie 200 takich przypadków.

4 – Oznajmiano, że rocznie dokonuje się ponad milion nielegalnych aborcji, podczas gdy było to ok. 100 tys.

5 – W mediach wyśmiewano środowiska "pro-life" i kłamano, że przeciwni aborcji są tylko duchowni, a nie osoby świeckie.

6 – Ze sporym sukcesem blokowano informacje o naukowych dowodach przemawiających "za życiem".

Profesor Nathanson w roku 1979 zobaczył proces dokonywanej przez siebie aborcji na USG i widział, jak dziecko walczy, odpycha rączkami narzędzia i "krzyczy", rusza buzią próbując krzyczeć w łonie matki. Od tamtej pory stał się zagorzałym przeciwnikiem aborcji i prowadził intensywną walkę ze złem, do którego się przyczynił….

W oparciu o książkę: "Pułapka gender" – Marzena Nykiel.

#zlo #smierc #cywilizacjasmierci #aborcja #biznes #feminizm #gender #ksiazka #kontrowersje

@Monte

17.08.2019 13:10

@Ijon_Tichy, 60 milionów wymordowanych dzieci… Hitler może się schować…

@Ijon_Tichy

17.08.2019 13:12

@Monte, W samym tylko USA, poza tym te dane są niedoszacowane. Morderstw jest znacznie więcej.

@shadow

17.08.2019 10:06

@Ijon_Tichy, jak czytam takie treści, to narasta we mnie mizantropia

@Ijon_Tichy

17.08.2019 10:38

@shadow, Rozumiem. Ja jak czytam takie książki, to narasta we mnie nienawiść do zła i chęć czynienia dobra. Narasta chęć stawania przeciw złu i mówieniu o dobru. I za każdym razem, kiedy mi się nie uda, to mam to sobie za złe i przypominam sobie, czego nienawidzę, by stawać przeciw temu, zarówno na świecie, jak i w sobie.

@shadow

17.08.2019 11:06

@Ijon_Tichy, piszesz "nienawiść do zła". A jeśli ludzie są źli, to nienawidzisz ludzi? mam ten problem i nie potrafię być dobrym chrześcijaninem, gdy widzę kurewstwo i zepsucie. Niektórych chętnie bym pozabijał gołymi rękoma (pedofile, zbrodniarze wojenni…). To nie po chrześcijańsku, ale co zrobić…

@Ijon_Tichy

17.08.2019 11:11

@shadow, Kara śmierci nie jest niechrześcijańska. W uzasadnionych przypadkach jest wręcz konieczna i złem jest wstrzymanie się przed takim wyrokiem. Biblia i Nowy Testament nigdzie nie uczy, że kara śmierci ma być zniesiona. To jest wymysł hipisów.

Ludzie mają w sobie zdolności do dwóch skrajności – bycia pięknymi i bycia obrzydliwymi. Drzemie w nas niesamowity potencjał, który rozciąga się miedzy tymi dwoma ekstremami. inwestujmy w to, co piękne, o to walczmy.

Piękne i wzniosłe idee nie przestają być piękne i wzniosłe tylko dlatego, że w świecie istnieje też to, co złe i obrzydliwe.

@drewniany

17.08.2019 09:24

@Ijon_Tichy, Dokładnie, zawsze uważałem że, to nic innego jak morderstwo w majestacie prawa.

Dobrze że, działania tych bandytów wychodzą na jaw, czuję że, wielu amerykańskich demokratów typu Epstain miało swój udział w takich procederach.

Oby służby zrobiły co trzeba.

@Wolvi666

17.08.2019 08:56

@Ijon_Tichy, Do póki nie będę miał okazji weryfikacji plusuję w dobrej wierze. Szkoda, że brak źródła

@Ijon_Tichy

17.08.2019 08:57

@Wolvi666, Podałem źródło na dole: Marzena Nykiel "Pułapka Gender". Przepisałem ręcznie z książki, którą skończyłem niedawno czytać.

@Wolvi666

17.08.2019 09:01

@Ijon_Tichy, No widzę, że wziąłeś to z książki, ale nie mam na komórce okazji zweryfikować tego cytatu. Pozdro