@Ijon_Tichy

19.05.2020 22:54

@Kamien23, Chore psychicznie zboki

@Kamien23

19.05.2020 23:07

@Ijon_Tichy, Nie każdy. Są normalni LGBT. Żyją sobie po swojemu, nie wtrącają się nikomu w życie i nie narzucają swojego stylu życia. Takich lubie i szanuję. Nie znoszę tylko tych aktywistów, co chcą abyś TY się do nich dostosował a jak nie to jesteś bigotem

@Enviador

20.05.2020 00:40

@Kamien23, mówisz o osobach homoseksualnych, biseksualnych lub transseksualnych, a nie "osobach LGBT". Co do tego moim zdaniem masz rację, że "Żyją sobie po swojemu, nie wtrącają się nikomu w życie i nie narzucają swojego stylu życia. Takich lubie i szanuję.". Mam tak samo. Ale wrzucanie wszystkich do jednego wora pod hasłem LGBT żadnej z tych osób nie służy, patrząc na to co rzekome "społeczeństwo LGBT" potrafi odcyrkolić właśnie czynami aktywistów, o których wspominasz.

@Ijon_Tichy

20.05.2020 08:39

@Kamien23, @Enviador, Mówię jedynie o chorych psychicznie zbokach, czyli o rdzeniu aktywistów LGBT oraz o zboczeńcach spośród tego środowiska, a nie o wszystkich tych nieszczęśnikach z zaburzeniami tożsamości płciowej, zaburzeniami seksualnymi i innych chorych, czy molestowanych w dzieciństwie, skrzywdzonych, zindoktrynowanych. Nieszczęśnikom współczuję i w mojej obecności nikt im nie powie nic przykrego, ani nie pozwoliłbym ich skrzywdzić w żaden sposób. Stanąłbym w ich obronie zawsze.

Jak już wiele razy mówiłem, mój brat jest gejem. Nie uważam go za złego człowieka. Z rozmów wynika, że jest skrzywiony i ostro ma narąbane chorej ideologii w głowie. Te lewicowe środowiska wyprały mu mózg gruntownie i w wielu sprawach jest oderwany od rzeczywistości. Nie oznacza to, że jest złym człowiekiem. Oznacza to, że pod wpływem czerwonej zarazy pozwolił nasrali mu do głowy kompletnych głupot. Ale nadal kocham go, bo jest moim bratem i wiem, że ma dobre intencje.

@GNUHurd

20.05.2020 16:54

@Ijon_Tichy,

Mówię jedynie o chorych psychicznie zbokach, czyli o rdzeniu aktywistów LGBT oraz o zboczeńcach spośród tego środowiska,

inb4 płaku płaku nie wszyscy księża to pedofile, i to nie jest czarna mafia kwi kwi kwi