@ekoterrorysta

12.07.2019 22:15

@Ijon_Tichy, Spotkałem raz grupę żydów. 4 cherlaków ubranych w brudne czarne takie same "szaty" i bardzo zarośnięci. Wyglądali jak menele gdyby nie to, że jeździli czarnym kwadratowym mercem (taki trochę jakby terenowy)

@Mandarlin

12.07.2019 20:31

@Ijon_Tichy, czego wszyscy traktują żydów jak innych ludzi? Ciul tam, to nie są ani podludzie, ani nadludzie. To są ludzie, i traktujcie ich dzbany jak ludzi.

@Ijon_Tichy

12.07.2019 22:47

@Mandarlin, Spieszę wyjaśniać. Po po pierwsze szczerze radzę przeczytać Talmud i o światopoglądzie talmudycznych Żydów.

Po drugie zaś…

Wiesz dlaczego słowo "cygan" nabrało negatywnego znaczenia. To nie dlatego, że ludzie uwzięli się na biednych cyganów. To cygański lud zapracował sobie ciężko na opinię złodziei, oszustów, krętacz, naciągaczy żyjących jak pasożyty na koszt żywiciela – reszty społeczeństwa.

To sami cyganie nadali swojej nazwie jej pejoratywny, ciężki ładunek.

I Żydów dotyczy identyczny schemat – oni uważają siebie za lud wyjątkowy we wszechświecie i stojący wyżej od wszelkich innych ludzi. Żydzi byli wypędzani że wszystkich krajów i ludów nie dlatego, że źli ludzie są antysemitami, tylko dlatego, że Żydzi (gdziekolwiek tylko się pojawili) tworzyli zamknięte społeczności w społeczności i traktowali tubylców jak zwierzęta, patrząc z wyższością i pogardą oraz pchali się do elit i ma stanowiska, by stać ponad "goim" czyli 'bydłem', za jakie uważali i nadal uważają zwykłych ludzi, nadzorować je i być jego panami.

Żydzi swoim postępowaniem zapracowali ciężko i owocnie na powszechną niechęć, wrogość a nawet nienawiść.

@Mandarlin

12.07.2019 22:57

@Ijon_Tichy, No i mnie przekonałeś. 乁(ツ)

@Ijon_Tichy

12.07.2019 23:04

@Mandarlin, ja nie piszę z negatywnym nastawieniem do Ciebie. Szczerze zachęcam do spojrzenia na ten temat z takiej perspektywy. Zapoznanie się z talmudyzmem naprawdę pomaga w zrozumieniu powszechnej niechęci do Żydów.