1,5 roku w zawieszeniu za wyłudzanie 341 mln zł! Tak działa sąd w Warszawie

Data: 12.03.2019 02:29

Autor: Immortal_Emperor

niewygodne.info.pl

18-letni chłopak, który na drukarce atramentowej wyprodukował kilkanaście sztuk 20-złotówek dostał 3 lata bezwzględnej odsiadki w pace. Pięciu biznesmenów-cwaniaków (wśród nich był także radca prawny), którzy metodą "na reaktywowaną przedwojenną spółkę" próbowali dokonać mega-szwindla i wyłudzić od Skarbu Państwa odszkodowanie w wysokości 341 milionów złotych, dostali od 1,5 do 2 lat więzienia… w ZAWIESZENIU! Czasami totalnie nie rozumiem decyzji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Ta sprawa się do tego kwalifikuje.

@sekretstali

12.03.2019 12:40

@Immortal_Emperor, czasem zastanawiam się czy taki sędzia jest zwyczajnie ograniczony umysłowo czy też jest jakaś inna przyczyna takich wyroków.

@mosiek

12.03.2019 09:25

@Immortal_Emperor, jeszcze ktoś jest zdziwiony prawem i sądownictwem w Polsce? Też mógłbym podać wiele takich przypadków kiedy sprawy dotyczyły mojej osoby a sądy odpierdoliły maniany. To są wszystko pozostałości po PRLu, dlatego trzeba byłoby generalnie traktować takich sędziów kulką w głowę zapobiegawczo. W Polsce ani nie warto żyć, ani pracować, a co dopiero zakładać rodzinę. Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, żeby planować życie w Polsce.