Data: 19.05.2020 22:40

Autor: AgentSpecjalnejTroskiFox

Wiecie co jest najgorsze że nawet jak by ktoś zlikwidował TVPis to zaraz następna banda która się dostanie do władzy zasponsoruje nową TV która będzie na ich pasku i będzie ich promowała. i tak w nieskończoność. A jak nie to nowa telewizja też będzie miała przecież prezesa właściciela który będzie miał przekonania polityczne.

Jesteśmy w dupie. A jak nie będzie mediów to nie będziemy wiedzieć nawet czy jest wojna i kto nas okrada i tak w koło. Zawsze będzie dwustronna władza. jedni i drudzy będą mieli swoją szczujnię.

#polityka

@FiligranowyGucio

20.05.2020 00:07

@AgentSpecjalnejTroskiFox, dlatego trzeba dążyć aby lurker się rozwijał i z portalu ala FB,wykop rozwijał się w kierunku nawet TV.Myślę o tym już od dłuższego czasu co zrobić aby nie był tylko kopią wykopu a mianowicie np.posiadał funkcje takie których tam na próżno szukać.To ważne bo kiedy dojdzie do tego,że będzie V3 wszystko stanie w miejscu.,choć to mało realne.Tak samo rozwijają się firmy i wiem,że to szalony pomysł lecz możliwy do zrealizowania.

@bananaplugs

19.05.2020 22:50

@AgentSpecjalnejTroskiFox,

Jesteśmy w dupie. A jak nie będzie mediów to nie będziemy wiedzieć nawet czy jest wojna i kto nas okrada i tak w koło

Co za bzdura. Oglądasz codziennie TV żeby dowiedzieć się co na świecie się dzieje?

@Monte

19.05.2020 22:43

@AgentSpecjalnejTroskiFox, Prywatyzacja również nie pomoże, bo wiadomo w czyich rękach są media XD

@Monte

19.05.2020 22:48

Jeżeli podzieliny lewica/prawica na podział taki, że prawica to my zwykli ludzie, którzy chcą żyć sobie w spokoju, wolni, bez zniewolenia z kredytami na 20 lat, tyrania w korporacjach na długi, by ich dzieci nie były indoktrynowane przez pederastów, by poprostu żyli w spokoju szczęśliwi w rodzince

Vs lewica czyli wszelkiej maści mega korporacje, międzynarodowe lub ponadnarodowe organizacje, organizacje pozarządowe, finansjera, banki, media, etc.

To niestety ale prawica musi tworzyć własne niezależne media i organizacje, dlatego popieram Ordo Luris oraz również Red Ice TV (usa) świetny serwis informacyjny, szkoda że zostali szybko zbanowani na yt, ale mają swoją własną domenę.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

19.05.2020 22:50

@Monte, no tak właśnie

@GNUHurd

20.05.2020 15:04

@Monte, Przynajmniej nie będziecie musieli wtedy na nie płacić jak będą sprywatyzowane.

Ja tam się cieszę że razem z niezdolnością do pracy jestem zwolniony z abon…podatku RTV