Strzelanina w supermarkecie w Teksasie. Zginęło 20 osób prawdopodobnie Meksykanów.

Data: 04.08.2019 10:47

Autor: arti

wiadomosci.dziennik.pl

Policja przekazała wcześniej, że sprawca strzelaniny został zatrzymany. Nie wiadomo, jakie były motywy działania 21-latka, ale wiadomo na podstawie jego aktywności w internecie, że przygotowywał swą akcję od miesiąca.

Od k***wa miesiąca było wiadome, że przygotowuje zamach!!!

Z manifestu, jaki sprawca opublikował na Facebooku, wynika, że dopuścił się on zbrodni na tle nienawiści etnicznej i z pobudek rasistowskich – piszą media w USA. "Manifesto" to tekst pełen mowy nienawiści, nawołujący do przemocy, przekonujący o wyższości białej rasy i obfitujący pogróżki wobec różnych mniejszości w USA, w tym wobec imigrantów.

Czy to wam nie przypomina naszego polskiego "WAFEL-SS" ?

Zamachowiec rzekomo ma wychwalać politykę Trumpa. Ciekawe, że gdy tylko sąd najwyższy przyznaje fundusze na budowanie muru na raz wyskakuje jakiś zamachowiec, a przecież jest rzeczą oczywistą , że swoim aktem nie pomógł w budowaniu muru za to bardzo zaszkodził. Czy zamachowcy , którzy są na tyle inteligentni, żeby zorganizować zamach oraz ogłosić swój manifest w internecie ( by nikt nie miał wątpliwości na kogo wszystko zrzucić), są jednocześnie tak głupi, ze nie są wstanie przewidzieć konsekwencji swoich czynów? Jakoś to do mnie nie przemawia.

#usa #zamach

@hellboy

04.08.2019 10:59

@arti, wszystko legitne, zupełnie przypadkiem nawet takie zdjęcia jak poniżej się znalazły. Zaraz pewnie jeszcze się okaże, że Donald mu autograf złożył na broni, którą zabijał.

@arti

04.08.2019 11:00

@hellboy, haha, to już jest nawet zbyt śmieszne co nie.

@hellboy

04.08.2019 11:15

@arti, co poradzisz, temat się magicznie znalazł to trzeba wykorzystać okazję.

BTW kolejny atak odbył się kilka godzin później https://www.daytondailynews.com/news/crime--law/police-responding-active-shooting-oregon-district/dHOvgFCs726CylnDLdZQxM/

Oczywiście już powstała akcja, która „bardzo mocno” uderzy w osoby, które będą posiadać broń nielegalnie https://twitter.com/hashtag/GunControlNow

@MemeNinja

04.08.2019 12:06

@hellboy, Nie twierdzę, że broń jest podstawiona ale zobaczcie na ten po lewej, do góry. Nie wiem czy we wszystkich stanach ale na pewno w części z nich, ta broń jest uznawana prawnie za pistolet. Na pewno będą się tego czepiać. Jeśli się zastanawiacie czemu producenci broni robią takie egzemplarze, gdzie ledwo mieszczą się w przepisach, to dla tego że na broń szturmową są wyższe podatki przy sprzedaży, co podnosi cenę, więc robią takie kurduple, a ta kolba to prawnie nie jest kolba. Więc oolpłaca im się.

Ps. Nie każdy "assault rifle" jest "automatic assault rifle", broń szturmowa w większoąci w USA jest pozbawiona trybu samoczynnego. Ten kurdupel jest ominięciem przepisów, i właściciel, jak sobie kupi, to z tego co wiem nie może wymienić takiej kolby lub dać dłuższej lufy bo już wedle prawa jest to "assault rifle".

Ten sam rodzaj broni od 11:46

https://youtu.be/uj1cm8WUGfg