Data: 11.11.2019 20:49

Autor: Ijon_Tichy

Według nowych badań instytucji Mitvin prawie 45% Izraelczyków uważa Unię Europejską za przeciwnika, a 53% uważa, że Izrael powinien poprawić swoje stosunki z Turcją. Tylko ​​27% Izraelczyków uważa UE za przyjaciela, a 28% nie ma na ten temat opinii.

32% Izraelczyków uważa, że ​​Izrael należy do Bliskiego Wschodu, 27% twierdzi, że należy do Europy. Ponadto 21% stwierdziło, że należy do basenu Morza Śródziemnego, 7% stwierdziło, że nie należy do żadnej z tych grup, a 13% stwierdziło, że nie ma na ten temat konkretnej opinii.

https://www.yenisafak.com/en/news/almost-45-of-israelis-consider-eu-as-opponent-3504916

#izrael #wiadomosci #europa

@drdpr

12.11.2019 08:53

@Ijon_Tichy, Izrael to Azja a Izraelczycy powinni mieć zakaz wstępu i prowadzenia interesów na terenie Europy, dopóki nie oddadzą terenów Palestyńczykom. Nic dziwnego, że tak ich ciągnie do Turków, skoro oba narody są odpowiedzialne za ludobójstwo Ormian. Może szukają wspólnika do zakończenia kolejnego ludobójstwa (które trwa nieprzerwanie od 1947 r.).

@Ijon_Tichy

12.11.2019 09:10

@drdpr, Przed 1947 rokiem również. M.in. holokaust jest również krwią na ich rękach – syjoniści wiedzieli o nim, finansowali Niemców, a potem wykorzystali propagandowo do utworzenia państwa okupującego teren Palestyny. Holokaust był niezbędny do zmian globalistycznych i formowania rządów ponadnarodowych – walka z nacjonalizmem, państwami narodowymi, tworzenie wielkich unii, instytucji międzynarodowych itd.

Zastrzegam, że większość tzw. Żydów, zwykłych ludzi, nie jest tego świadoma. Pamiętajmy też, że ponad 90% ludzi podających się za Żydów nie ma pochodzenia z krwi Abrahama, nie są semickiego pochodzenia. Są to głównie Aszkenazyjscy, Chazarscy prozelici (konwertyci) oraz mieszańce. Do rodowitych Żydów jest znacznie bliżej – o gorzka ironio – Palestyńczykom…

@drdpr

12.11.2019 09:35

@Ijon_Tichy, Holokaust pominąłem bo niewiele ma wspólnego z Turkami. Co do żydów to też celowo napisałem o Izraelczykach (syjoniści z Izraela). Dla mnie żydzi to wyznanie i jako diaspora religijna są na całym świecie, niekoniecznie popierając działania Izraela.