Po co Amerykanom setki tysięcy polskich dokumentów archiwalnych o Holokauście?

Data: 08.04.2019 16:07

Autor: Immortal_Emperor

politykapolska.eu

Na razie próbuje się obciążyć Polskę i Polaków odszkodowaniami za niemiecką zbrodnię Holokaustu, ale za parę lat zapewne znajdą się w USA organizacje, które będą domagać się od Polski odszkodowań za marzec 1968 r.

Znana w Polsce z braku wyczucia dyplomatycznego amerykańska ambasador Georgette Mosbacher domaga się od polskiego Instytutu Pamięci Narodowej archiwów z czasów II wojny światowej. Amerykanie chcą mieć w swoich zbiorach dokumenty dotyczące niemieckiej zbrodni Holokaustu. Chodzi o setki tysiące kopii rocznie, jakie miała by na swój koszt przekazywać strona polska. Nasi informatorzy z IPN twierdzą, że Amerykanie chcą nie tylko kopie, lecz także w niektórych wypadkach oryginały dokumentów. Całość negocjacji objęta jest tajemnicą. Gdyby IPN spełnił oczekiwania strony amerykańskiej, groziłby mu paraliż. Kolejna tura rozmów jest planowana w ciągu dwóch miesięcy – informował „Dziennik Gazeta Prawna”, który ujawnił sprawę.

#polska #pieniadze #zydzi #ustawa447 #historia

@NelsonMengele

09.04.2019 00:16

@Immortal_Emperor,

Amerykanie chcą nie tylko kopie, lecz także w niektórych wypadkach oryginały dokumentów.

Kopie chcą dla zmyły widocznie. Najwyraźniej chodzi o zniszczenie jakichś dowodów znajdujących się w archiwum, żeby się kit na kółkach nie posypał jeszcze bardziej. The goyim know, shut it down.

@WodzNaczelny

08.04.2019 21:43

@Immortal_Emperor, Żeby sprawdzili, czy akwarelista wiedział( ͡º ͜ʖ͡º)

@Bethesda_sucks

08.04.2019 16:59

@Immortal_Emperor, Jedyna nadzieja w wygranej Konfederacji, bo PO/PiS/SLD to ta sama żydokomuna.

@maniakDVD

08.04.2019 16:45

@Immortal_Emperor, My tu rozmyślamy, a w tym czasie sztaby prawników mają pełne ręce roboty.

Właśnie sobie siedzę i wyobrażam jak ich ganianina wygląda, w tle sobie puściłem:

To

@drewniany

08.04.2019 21:40

@maniakDVD, Aż dziwne że, YT tego nie skasował i zbanował

@solo1979

08.04.2019 16:35

@Immortal_Emperor, "Pan każe, sługa wykonuje". Fałszowanie historii będzie przecież jeszcze trwało kilkanaście, może kilkadziesiąt lat. Ale się teraz żydom jakoś bardziej śpieszy.

Mosbaher zagrozila, ze nie bedziemy mieli (za nasze pieniadze) fortu Tramp, jesli nie wydamy dokumentow :) Tylko komu on bardziej posluzy?

A i te bezzasadne reparacje zaplacimy, my podatnicy. Przeciez sporo jest do podzialu miedzy decyzyjnymi, tylko trzeba tak zrobic, zeby nikt nie zauwazyl.

Potrzebny do tego knebel, czyli cenzura.