Data: 13.02.2019 08:38

Autor: Kiszony

Nie pamiętam kiedy czułem taki dyskomfort. Miasto Bonn, dookoła sami „inżynierzy” i "specyficzni" Niemcy, pełno naklejek "refugees welcome" i Antify……brrr ( ͠° ͟ʖ ͡°)

@NakurwiamSalto

14.02.2019 06:18

@RaW, Bardziej na polskich ulicach drażnią mnie obce łobuzy niż polskie bo uważam że nie ma równych ras i narodów i jak mamy polską patologię to trzeba ją ukrócić, a nie sprowadzać nową wobec której nie będą wyciągane konsekwencje jak to ma miejsce na zachodzie lub w przypadku cyganów u nas.

Ja też znałem i dobrze żyłem z muzułmanami bo na takiej dzielnicy żylem, ale co z tego? Byliśmy nie u siebie i szczerze miałem gdzieś jak się zachowywali i co sądzili o miejscowych kobietach, ale w Polsce takiej scenerii nie chcę i nie byłoby mi to obojętne. Nie byłoby mi obojętne gdzie mówią że integracja "tak", ale "nie" asymilacja (ich słowa, w takim sensie że nigdy nie zaakceptują wartości które zbudowały dobrobyt i kulturę danego kraju, nigdy nie bedą jak autochtoni).

Nie ma niczego złego w byciu obcokrajowcem, ale ciężko pozostać wiernym polskim wartościom gdy jest się muzułmaninem. U nas nawet katolicyzm jest wykorzystywany instrumentalnie bo nikt nie ma problemu by słowem źle wyrazić się o zwierzchniku kościoła. A muslim jak korzysta z dobrodziejst zachodu (narko, alko, kurwy) to i tak pozostanie wierny swoim autorytetom religijnym.

Ergo, muzułmanie to zły materiał na Polaków, a argumentu z Tatarami nie przywołuj bo z początku też się z nimi chwytaliśmy za wąsy i byli dość nieliczną grupą która osiadła.

@RaW

14.02.2019 06:28

@NakurwiamSalto, uwierz mi, że muzumanie sie laicyzuja szybciej niz katolicy. Mlodzi odchodzą od religi, najgorsza patologia jest wtedy gdy sa wyasymilowani i zamknięci w gettach. To wlasnie tam pojawiają sie grupki "powstańców" i zaczynaja obwiniać wszystkich za swoja nie gospodarność. Czytają komentarze, potem w takich mini społecznościach Facebooku, grupach Whatsapp pojawiaja sie "jasnie oświeceni'.

Oczywiście jest problem z drobnymi przestępstwami, w kazdej grupie biedy beda przestępstwa czy to warszawska praga czy osiedle imigrantów.

@NakurwiamSalto

14.02.2019 13:41

@RaW, nie muszę ci wierzyć lub nie, bo wiem to z własnego doświadczenia. Młodzi muzułmanie mają nadal nasrane we łbach, ćpają, chleją, ruchają a i tak są konserwami i nigdy taki nie będzie bardziej Anglikiem/Niemcem/Polakiem niż muzułmaninem.

Ja takich ludzi nie chcę w Polsce i mam prawo tak sądzić bo przypuszczam że nasi przodkowie też tego by nie chcieli, zwłaszcza ci co nadstawiali karki by wykrystalizować niezależną Polskę na naszą modłę.

To jest nasz kraj i mamy prawo sądzić na ten temat co chcemy, a narody Europy są ostatnimi które mają prawo nas osądzać o rasizm.

@RaW

13.02.2019 09:41

@Kiszony

13.02.2019 10:37

@RaW, Nic mi się nie stało, po prostu czuje dyskomfort widząc tylu muzułmanów, w parku, na ulicach, jurne głośno zachowujące się "byczki" o śniadej karnacji….i Niemcy przemykający jakby w strachu ze spuszczoną głową. Niezmiernie się cieszę że jestem Polakiem i mieszkam w Polsce.

@RaW

13.02.2019 13:55

@Kiszony, podobne rzeczy działy sie na Polskich blokowiskach, i dzieja sie do tej pory. Grupki młodych byczków a ludzie wieczorami boja sie wyjac do parku.

@Kiszony

13.02.2019 14:25

@RaW, Porównujesz chordy odmiennie kulturowo ludzi z polskimi blokowiskami?….Lol

Wiesz że oni uważają nas za niewiernych/nieczystych i patrzą na nas z pogardą w przekonaniu że wszystko im się należy? Jesteś zapewne jednym z tych którzy myślą że wszyscy jesteśmy tacy sami, muszę cię rozczarować, nie jesteśmy, a to co widzisz w TVN (narracja uciekające na pontonach matki z dziećmi) nijak ma się do rzeczywistości. Pomieszkaj trochę w takich muzułmańskich skupiskach to zrozumiesz.

@RaW

13.02.2019 16:34

@Kiszony, hahaha xD

od 5 lat w UK, mam znajomych muzułmanów. Jak i hindusów i Filipińczyków.

@Kiszony

13.02.2019 16:59

@RaW, Dyskusja z tobą nie ma sensu bo nie rozumiesz istoty tego "problemu"

@RaW

13.02.2019 17:13

@Kiszony, ale jaki problem. Problem jest to, że aktualnie jest ogromna propaganda atakująca dana grupę społeczna, sam użyłeś prześmiewczych slow "inżynier", "horda". I ja mam z toba dyskutować? Jest to obrzydliwa narracja.

Juz pare lat temu bylo paru takich jegomości co uzywali takich określeń do innych nacji.

Nie rozumiesz jak dziala świat, widzisz przyczynę a nie widzisz dlaczego Ci ludzie są tutaj.

I po przemyśleniu to ja nie mam o czym z oba dyskutować.

@NaMorzaDnie

13.02.2019 20:51

@RaW, Czy ty serio nie wiedzisz problemu, tego jak ich kultura koliduje z naszą i tego że oni nie chcą przyjąć norm jakie u nas panują?

@RaW

14.02.2019 04:26

@NaMorzaDnie, a co takiego koliduje? ale tak serio. Co jest zlego w tym, że gościu o innym kolorze skóry czy innej wierzę bedzie mial swój sklep na rogu lub budke z kanapkami? Jakie widzisz zagrożenie?

Bo op poki co dal jedyne zagrożenie, ze czuje sie nie swojo – ja tez nie czuje sie pewnie na warszawskiej pradze.

@NaMorzaDnie

14.02.2019 05:41

@RaW, W tym że chce pracować nie ma nic złego oczywiście. Do takich ludzi nic nie mam, traktuje ich z szacunkiem. Ale ty udajesz że nie widzisz, tych wszystkich zamachów, tego syfu jaki robią na zachodzie, że w większości ci ludzie siedzą na socjalu zamiast pracować. Z takimi ludźmi jest problem i nie mam nic przeciwko żeby jakiś imigrant sobie u nas pracował i żył. Ale jestem przeciwnikiem tych którzy wolą siedzieć na socjalu, gwałcić nasze kobiety i wjeżdżać ciężarówką w tłum ludzi.

@RaW

14.02.2019 06:06

@NaMorzaDnie, przed chwilą pisales o innej kulturze teraz piszesz o zamachach. To nijak ma sie do tego :)

Tak jestem przeciwko zamachom, atakom terrorystycznym czy przestępstwom. Nie popieram w żadnym wypadku rozlewu krwi. Jedyny jest problem, że nie robia tego imigranci. Niestety pewne media chca nam to wcisnąć – z dosyc dobrym sukcesem. Okazuje sie ze większość zamachów wykonują obywatele danego kraju. Ojciec porządny, matka porządna a gnojek wysadza sie w metrze. Dlaczego? Zjawisko trwa juz od lat 50 we Francji. Poczytaj sobie o "home terrorist" – bardzo fajna lektura o wlasnie zjawiskach wewnętrznych terrorystycznych.

Co do socjala to wlasnie mieszkam w UK – kraj "benefitow" mam znajomych w Niemczech – i uwierz mi, żeby postarać sie o ten magiczny sociaj trzeba naprawdę pracować albo przejść solidna weryfikację by dostac zasilek na 3mc. W przypadku wykrycia nieprawidłowości trzeba to spłacić.

@solo1979

13.02.2019 09:26

@Kiszony, Jak wiemy, ktoś w antife pompuje srebrniki. Jakim idiotą trzeba być, żeby sprzedawać przyszłość swoich dzieci?

@NelsonMengele

13.02.2019 11:41

@solo1979, Oni nie będą mieć dzieci. Albo szczerze wierzą, że mieszanie z mniej inteligentnymi rasami to jakimś cudem postęp.

@Alojz

13.02.2019 08:57

@Kiszony, umiesz po niemiecku ?

@Kiszony

13.02.2019 10:21

@Alojz, Nein….tylko podstawy.