ACLU przesladuje Nicka Sandmanna oraz uniwersytety ktory go przyjal

Data: 09.09.2020 17:04

Autor: satan696

nationalreview.com

Jakby ktos sie zastanawial jak wyglada sprawiedliwosc po stronie lewicy, wlasnie tak. Nick Sandmann to dzieciak ktory zostal bialym nacjonalista za stanie w czapce MAGA, przez kilka tygodni media glownego sciegu atakowaly dzieciaka za co te media oraz osoby zostaly pozwane, pozwy w sporej czesci skonczyly sie ugodami. Jest to kolejna akcja ktora ukazuje jak bardzo "niezalezne" organizacje ida na reke lewicy badz przesladuja bogu winnych ludzi, zaraz po ADL i ich mapce nienawisci ktora za rok 2020 nie przedstawia nawet aktu wandalizmu z strony lewicy. Te organizacje, ci ludzie graja na zniszczenie osob ktorych nie lubia.

#polityka #usa #wydarzenia

@Boewulf

09.09.2020 19:39

@satan696, Mogą mu na kant d… skoczyć. Gość już jest całkowicie niezależny i niewrażliwy na jakiekolwiek naciski, bo nie można go zniszczyć finansowo, co "zawdzięcza" lewakom z CNN. A to jeszcze nie koniec procesów, więc jego majątek będzie rósł. Jeżeli ma trochę rozumu (a wygląda, że ma) to zrobi niezłą karierę w polityce, szczególnie że najtrudniejsze, czyli zdobycie rozpoznawalności, ma już za sobą.

@nuubeczek

09.09.2020 17:30

@satan696, American Civil Liberties Union – zajebisty związek, najeżdza na zwykłego człowieka i jego prawa obywatelskie pod dyktando najwięszych korpo. xD