Data: 16.05.2020 20:44

Autor: AgentSpecjalnejTroskiFox

Przeklepuję swój wysryw.

ktokolwiek z konfy jest lepszy od obecnego rządu, ponieważ nie są nastawieni na umyślny sabotaż naszego kraju i sowieckie niszczenie wszystkich innych byle inni nie mieli. Właśnie dlatego warto by zagłosować na młodych nowych. Nie są opłaceni przez niemiecki rząd aby w Polsce utrzymywali wysokie koszty pracy w celu ochrony niemieckiego biznesu i dochodów rządowych jak i obywateli. Obecni Polskojęzyczni oprawcy biorą kasę za uciemiężanie nas.

#polityka

@Gwiazda_Poranna

16.05.2020 21:15

@AgentSpecjalnejTroskiFox,

Zawsze w wybory to samo:

"Moja partia jest najbardziej mojsza, i najlepsza, bo nie jest jak te pozostałe, moja partia to jest taka nowa i świeża, tam nie kradną i oni są uczciwi, nie to co ci w innych partia. Patrzę na moich polityków i widzę, to ci doskonali. Jak ktoś ma coś przeciwko mojej partii to będę to ignorował i nazywał go lewakiem/prawakiem. No i najważniejsze, fakty do mnie nie dotrą,"

@AgentSpecjalnejTroskiFox

16.05.2020 22:33

@Gwiazda_Poranna, ,moja partia nie jest dobra, ani najmojsza żydzie. Jest najlepsza z obecnie dostępnych. To nie to samo co najlepsza.

@Monte

16.05.2020 20:49

@AgentSpecjalnejTroskiFox, I jako jedyna partia się samofinansuje z datków + głosują tak jak się deklarują. PiS niby się deklaruje na pro life a później upierd*ala wszystkie OBYWATELSKIE projekty związane z tym.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

16.05.2020 20:52

@Monte, pis to sowieckie wysrywy powinno się ich {nie chcę iść do więźnia} a potem {nie chę isć do więżnia}. A kaczyna to g(nie lubię wstawać o 6 rano.)