Data: 16.08.2019 18:47

Autor: drewniany

https://magazin1.sk/na-duhovom-pochode-v-prahe-pochodovali-za-svoje-prava-pedofili-sme-tiez-len-mensinou-a-chceme-svoje-prava/

Do środowisk LGBT+ w czasie tegorocznej„Prague Pride”dołączyli członkowie i sympatycy organizacji „Ceskoslovenska pedofilna komunita”, którzy chcą zwrócić uwagę na środowiska pedofilów. Sami pedofile chcą także zaakceptowania ich skłonności i zakwalifikowania ich do kategorii mniejszości seksualnych.

#lgbtp #zajebanezwykopu #bekazlewactwa #patologia #czechy

@reflex1

16.08.2019 21:03

@drewniany, Tak nie do końca.

@Immortal_Emperor

Raz że praski marsz (i ogolnie czeskie LGBT) nigdy nie zezwolił im na udzial w marszu.

Since 2014, the organizers banned any promotional activities of pedophiles at the venues connected with the Prague Pride after several pedophiles drew public attention the preceding year by distributing leaflets stating that "Pedophilia does not equal abuse of children".

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_the_Czech_Republic

A dwa te pojeby (a właściwie chore osoby) pedofile nie chcą wcale uznania ich za mniejszosc tylko rozdawali takie ulotki.

Naszym celem nie jest legalizacja kontaktów seksualnych z dziećmi.

Z ulotki którą rozdawali jasno wynika, że są świadomi swoich skłonności i tylko ostrzegają innych że tacy ludzie istnieją i że potrzebują pomocy, bo mogą popełnić przestępstwo.

Społeczność ma na celu pomóc młodym ludziom, którzy czują że pociągają ich dzieci w radzeniu sobie ze swoją orientacją i nie popełnianiu przestępstw.

Pragniemy by młodzi ludzie, którzy uświadomili sobie, że koncentrują się na dzieciach, mieli wystarczające informacje na temat pedofilii i nie cierpieli niepotrzebnie z powodu uprzedzeń lub postaw społeczeństwa 

I żeby nie było, jestem i zawsze będę przeciwnikiem pedofilii, ale fakt że pedofilem nie zostajesz w wieku 35 lat, tylko w okressie dojrzewania czyli około 13 roku życia, więc chyba lepiej żeby ktoś się nimi zają zanim popełnią przestępstwo.

Na zdjęciu tlumaczenie ich ulotki.

@drewniany

16.08.2019 21:06

@reflex1, Okno Overtona, mówi to coś Panu?

@reflex1

16.08.2019 21:13

@drewniany, Mówi, ale w przypadku tej opcji nie ma szans żeby to przeszło. Bo akurat ta orientacja nie ma nigdzie poparcia (z wyjątkiem jakichś chorych pojebow).

@Immortal_Emperor

16.08.2019 18:51

Jak ktoś chce to może zapoznać się z moim dzisiejszym znaleziskiem, artykuł jest w języku polskim.

https://www.lurker.pl/p/c9KsAMGDG

@drewniany

16.08.2019 19:03

@Immortal_Emperor, Dorzucę polskie źródło:

https://www.m.pch24.pl/czescy-pedofile-chca-uznania-ich-za-kolejna-mniejszosc-seksualna,70202,i.html