Data: 28.05.2019 12:19

Autor: bmbcz01

Pomijając polityczną działalność, której nie popieram, George Soros jest jednym z najwybitniejszych traderów na świecie. Jego działania w tym obszarze można wyłącznie podziwiać.

I tak sobie myślę…

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ostrzegam, że to może zabrzmieć jak teoria spiskowa, więc jak ktoś jest wrażliwy na takie rzeczy to nie polecam czytania mojego wpisu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakiś czas temu wypowiedział się, że sprowadzanie tylu imigrantów do Europy to był błąd (╯°□°)╯︵ ┻━┻

I tak sobie pomyślałem, skoro teraz gospodarka Niemiec i Francji zwalnia, Europa ma szansę wejść w kryzys z przytupem to czy nie były to działania zaplanowane przez Sorosa? I zobaczymy w najbliższych latach jak stary lis zrobi ostatni mega potężny short sell (gra na spadki) na euro? Już kilka razy trząsł gospodarkami państw przez rynek walutowy, może zrobił sobie dobrą podkładkę. Poza tym pokazywał już, że nie liczy się z ludźmi, jezeli chodzi o zysk.

#bmbczogieldzie #forex #soros #europa #ekonomia #euro #teoriespiskowe

@De_Damianu

28.05.2019 12:55

@bmbcz01, I to wszystko z chciwości (zakładając że faktycznie w ten sposób manipuluje). Największe zło na świecie się dzieje z chciwości. Ludzie, którzy maja już tyle kasy, że nie maja co już za nią kupić to chcą jeszcze więcej. Umierają a jeszcze i jeszcze.

@bmbcz01

28.05.2019 13:04

@De_Damianu, To prawda, przesadna chciwość może być bardzo niebezpieczna. Szczególnie u osób, które mają środki, żeby coś złego zrobić na dużą skalę.

Słynny jest trade Sorosa przeciwko funtowi, kiedy to zatrząsł całą brytyjską gospodarką. Kiedyś o tym napiszę, bo to ciekawa historia.

@De_Damianu

28.05.2019 12:53

@bmbcz01

28.05.2019 13:01

@De_Damianu, Właśnie nie pamiętam źródła, ale zapamiętałem treść. Bo w końcu jak Soros coś takiego mówi to warto to zapamiętać.