Konfederacja – zbrojne ramię totalnej opozycji?

Data: 20.05.2019 17:34

Autor: kisiel

tvp.info

Nie wiem co tam Sam Pereira bierze, ale niech bierze połowę (nie będę wklejał całości artykułu). Raz nazywają Konfederację rosyjskimi agentami, raz piszą o zbrojnym ramieniu totalnej opozycji – jeszcze zaczną mówić, że to agenci Mosadu.

Cytat fragmentu artykułu:

"Niechętnie zabieram głos w sprawie – niesamowicie korzystnej dla Rosji – antysemickiej narracji polityków Konfederacji. Powód jest prosty: za dużo jest w niej manipulacji, które należałoby sprostować, żeby w ogóle odbyła się jakaś dyskusja. Dobrze byłoby jednak, żeby ludzie uwiedzeni przez Konfederację, zdawali sobie sprawę, że głos na tę formację to najlepszy prezent dla lobby, które chce wymusić na Polsce spłacenie powojennych roszczeń."

#polityka #konfederacja #newsy #newsyzkraju #polska

@NelsonMengele

20.05.2019 22:13

Nie wiem co tam Sam Pereira bierze

@kisiel, Obrzezańca w ryj.

@Anty_Anty

20.05.2019 21:37

@kisiel, Co za kur&*^,, konfederacja składa ustawę gdzie za rozmowy o roszczeniach z buta idzie od 2 lat do dożywocia a pis to odrzuca i co? To konfederacja chce płacić.

Gdyby była totalna zapaść, wojna, zrzut żydów do Polski itd to mam nadzieję że ludzie sami wymierzą sprawiedliwość tym skurwysynom, na wzór ak.

@SkaranieBoskie

20.05.2019 20:40

@kisiel, PiS czuje się zagrożony. Konfederacja to prawdziwi prawicowcy, a nie udające prawicowców lewaki. Mogą im sporo elektoratu odebrać.

@LadacznicoOdporny

20.05.2019 17:56

@kisiel,

Okeeeej. Czyli według cytatu antysemicka partia ma za cel działać na korzyść Izraela? Dobrze zrozumiałem?

Nic dziwnego, że Polska wygląda tak jak wygląda, skoro głosować mogą ludzie którzy nie widzą w tej wypowiedzi niczego podejrzanego…