WTF? Kandydat na prezydenta Trzaskowski ma „jednoczyć Polaków” z LGBT

Data: 18.05.2020 11:19

Autor: ziemianin

rp.pl

#wesoli #pederasci #dewianci #aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #polska #homoseksualisci #homoseksualizm #lgbt #PlatformaObywatelska #wybory #wyboryprezydenckie #wtf

Zmiana dotychczasowego kandydata na prezydenta z ramienia Platformy Obywatelskiej szczególnie nie dziwi. Według dziennika „Rzeczpospolita” wraz z wymianą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego, przemeblowana ma zostać także kampania liberałów. Jednym z jej elementów ma być „jednoczenie Polaków”, w tym również otwarcie na społeczność LGBT.

WTF? Kandydat na prezydenta Trzaskowski ma „jednoczyć Polaków” z LGBT

Czołowy polskojęzyczny dziennik, powołując się na źródła w PO, pisze o rozpoczęciu kampanii prezydenckiej na nowo. Obecny prezydent Warszawy ma więc skupiać się na zupełnie innym przekazie niż była marszałek Sejmu. Przede wszystkim ma nie iść na zwarcie z innymi kandydatami opozycji, lecz skupiać się na walce z prezydentem Andrzejem Dudą między innymi na odcinku polityki zagranicznej.

Trzaskowski ma więc pokazać się jako „europejski kandydat”, który odnosił sukcesy jako wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej (EPP). Liberałowie skrywający się pod maską chrześcijańskiej demokracji są największą frakcją w Parlamencie Europejskim, wraz z Partią Europejskich Socjalistów decydując o kształcie polityki Unii Europejskiej. Z tego powodu Trzaskowski ma liczyć na wsparcie międzynarodowe.

Ponadto elementem jego kampanii ma być podkreślanie roli samorządów oraz wezwania do odbudowy „polskiej wspólnoty”. Jak pisze „Rzeczpospolita” ma to oznaczać przede wszystkim „otwartość na wszystkich, również środowiska LGBT, jednoczenie Polaków, a nie ich dzielenie„. Nie powinno to szczególnie dziwić, bo jako prezydent Warszawy Trzaskowski podpisał kontrowersyjną kartę LGBT oraz po preferencyjnych cenach wynajmował miejskie lokale organizacjom reprezentującym interesy środowiska dewiantów.

@Kamien23

18.05.2020 17:00

@ziemianin, Trzaskowski ma już podobno nowego szefa kampanii…

@Pablo_Escobar

20.05.2020 23:17

@Kamien23, Twoją starą?

@Ijon_Tichy

18.05.2020 16:42

@ziemianin, Niech sam się jednoczy, zboczeniec.

@Gwiazda_Poranna

18.05.2020 16:16

@ziemianin, Ale się ktoś obsrał na Rafałka, ale wam gula skoczyła. W końcu jak to jest, że w większych miastach w Polsce, szczególnie w Stolicy mieszkańcy wybierają liberalne władze swoich miast, mają rozwój, mają dobrze płatne prace, a tam gdzie rządzi pisobolszewia wspólnie z klerykałami w Polsce B jest nawet gorzej niż było, inwestycji dalej brak. No ciekawe.

Dlatego niech prezydent nawet będzie Gejem, ale niech coś robi, a nie będzie tak nędznym prezydentem jak począwszy od Lecha W. aż do Dudy każdy był po prostu zły na tym stanowisku.

@Pablo_Escobar

20.05.2020 23:17

@Gwiazda_Poranna, jedyny głos rozsądku w tym wątku.

@nigolcabej

18.05.2020 14:40

@ziemianin, bedzie propagowal lgbt i uchodzcow to mojego glosu nie ma. nawet jesli dlugopis mialby zostac dozywotnio prezydentem.

prywatnie to sobie moze spac z kim chce i zapraszac do siebie tabuny arabow poki bedzie placil za ich wikt i opierunek i pilnowal zeby sie nie rozbiegali po geografi i lamali prawa. mam to w nosie.

@Monte

18.05.2020 13:43

@ziemianin, protokół 1% odpalony

@nme

18.05.2020 12:59

Właśnie propagandyści LGBT nie rozumieją, że dla normalnego człowieka homoseksualizm jest po prostu czymś obrzydliwym. I to nie jest wyuczone. Naturalnie jest to odrażające i tyle. Nic więcej, nic mniej.

Stąd, jeśli ktoś jest homoseksualistą, może to zachować dla siebie i się z tym nie obnosić po prostu. Podobnie jak ktoś, kto lubi być poniżany, penetrowany analnie itp. Nie mam nic do tych perwersji. Jak ktoś lubi, niech praktykuje. Jednak jeśli zaczyna się z tym obnosić, to musi liczyć się odrazą i odrzuceniem tych, których to obrzydza. Podobnie nie chcemy w sferze publicznej ekshibicjonistów czy osób lubiących publicznie się masturbować. Też nikomu nie robią krzywdy, ale po prostu ich zachowania są gorszące i nie chcemy ich w sferze publicznej.

@TwojStaryToKorniszon

18.05.2020 11:45

@ziemianin, bo ich "tolerancja" jest tą jedyną i właściwą

a każda inna tolerancja jest nietolerancją

ich dyskryminacja jest tą własciwą

inna nie

ot, hipokryzja