Norwegowie płacą Żydom za dostęp do polskiego rynku!

Data: 07.03.2020 04:06

Autor: Andrzej_Zielinski

youtu.be

Oświadczenie "Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego" wygadało się, że granty na (między innymi) Muzeum Polin to była "rekompensata za wolny dostęp firm norweskich do polskiego rynku".

K&$@ JAK? ( ͠° ͟ʖ ͡°)

Co za czary i jak to działa? W jaki sposób pejs w Polsce decyduje czy zagraniczna firma ma dostęp do rynku? Geszeft? Jak najbardziej. A dodatkowo korupcja żydolska na milionową (miliardową?) skalę.

Dla czego ani "wolne" POwskie sądy się tym nie zajęły, ani te "niewolne" PiSowskie? No i jak bardzo decydenci polityczni z samej wierchuszki są umoczeni w ten geszeft?

#zydzi #polska #polityka #rzad #afera #polin #izrael #korupcja #mafia #rak

!Aldi miał rację co do żydów?!

@Macer

07.03.2020 08:45

@Andrzej_Zielinski, ale masz na to jakies zrodla inne niz filmik na jutubie?

@stawo73

07.03.2020 10:45

@Macer, To że tzw fundusze norweskie są pieniędzmi, które Norwegia (a także Islandia i Liechtenstein) wpłaca na rzecz najmniej rozwiniętych państw UE w zamian za dostęp do wspólnego rynku, to nie jest żadna tajemnica. Takie informacje to nawet na Wikipedii można znaleźć:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Norweski_Mechanizm_Finansowy

Oczywiście korzystają na tym nie tylko Żydzi ale także i przede wszystkim wszelkie lewackie jaczejki wychowujące Nowego Człowieka (żydowskie, homosiowe, feministyczne, genderowe, antyrasistowskie, etc).

Natomiast zupełnie niezrozumiałą dla mnie sytuacją jest to, że Norwegowie wspierając te wywrotowe organizacje uważają, ze nam pomagają (bo rzekomo wspierają społeczeństwo obywatelskie), a my milcząc w tej sprawie, niejako potwierdzamy tę narrację. Polski rząd już dawno powinien porozmawiać z Norwegami na temat wydawania tych pieniędzy, by zamiast do różnych Kampanii Przeciw Homofobii, Otwartych Rzeczypospolitych, Ośrodków Monitorowania Nienawiści czy Feminotek, pieniądze te rzeczywiście i w całości trafiały na cele społecznie użyteczne. A w razie fiaska tych negocjacji – co raczej pewne- powinniśmy Norwegom podziękować za te środki i oznajmić im, ze dalsze wypłacanie tych pieniędzy w obecnej formie uznamy za działanie wrogie wobec Polski. Ale by się podniósł raban, aj waj.

@Macer

07.03.2020 10:53

@stawo73, aha, no to syf faktycznie. a jest gdzies wyszczegolnione na co te pieniądze idą? bo na wiki nic.

@drit

07.03.2020 14:36

@stawo73,

"Polski rząd już dawno powinien porozmawiać"

To zacznij go szukać.

Zacznij w Londynie.

@drit

07.03.2020 06:42

@Andrzej_Zielinski,

I gdzie tu zdziwienie?

Przecież PiSdzielcza partia jest partią narodowo (chodzi o naród żydowski) socjalistyczną.

Te wałki na śmieszne kwoty, świadczą o kalwaryjskim dziadostwie tych filożydowskich sitw.

Ale nie to jest prawdziwą tragedią – tragedią jest przekazanie de facto żydom losu naszych dzieci już

na etapie szkolnym. Kim są urzędnicy MEN (początek tego bandytyzmu to min edukacji Anna Radziwiłł – tak z tych sprzedajnych Radziwiłłów) jak nie byłymi lub czynnymi stypendystami żydowskich fundacji.

A przecież takie będą Rzeczpospolite, jakie młodzieży wychowanie.

Rozpacz mnie przepełnia, że zwykli ludzie nie chcą dostrzec zła które ich oblepiło.

Gdy nadejdzie czas zapłaty, nie będzie przebaczenia.