Rak postępuje. Szwajcaria będzie karać za homofobię!

Data: 10.02.2020 02:07

Autor: arti

wgospodarce.pl

Ale jak to za homofobię, przecież fobia jest chorobą, jak może podlegać penalizacji, rozumiem, że następnym krokiem będzie penalizacja cukrzycy.

„Nikt nie musi się niczego obawiać, jeśli pozostanie pełen szacunku do Kim Dzong Una” powiedział Minister Sprawiedliwości Szwajcarii ,

a nie pomyłka, bez Kim Dzong Una.

"Under the new law, homophobic comments made in a family setting or among friends would not be criminalised.

But publicly….."

#lgbtp #lpg #komunizm #faszyzm #chorobypsychiczne #urojenieindukowane #totalitaryzm

@reflex1

10.02.2020 11:31

@arti, Przecież to jest rozszerzenie już istniejącego prawa o dyskryminacji. Tym razem o orientacje seksualną (podobnie jak paręnaście lat temu rozszerzyli o religię). I działa na wszystkie orientacje. Jak dla przykładu Ty nie zostaniesz wpuszczony do klubu „bo jest tylko dla ciepłych” to tez będziesz mógł ich podać do sądu

I żadna krytyka nie będzie zakazana. Tu cytat z oficjalnej strony rządowej

La liberté d’expression est garantie : il restera possible d’exprimer des opinions critiques et de tenir des débats publics raisonn

Podobnie nie jest prawdą ze przeciw głosowano głównie na obszarach wiejskich w środkowej i wschodniej Szwajcarii. Na 23 kantony na nie zagłosowało tylko 2,5 kantonów.

@false_nine

10.02.2020 13:19

@reflex1, Przecież to jest rozszerzenie już istniejącego prawa o dyskryminacji. Tym razem o orientacje seksualną (podobnie jak paręnaście lat temu rozszerzyli o religię). I działa na wszystkie orientacje. Jak dla przykładu Ty nie zostaniesz wpuszczony do klubu „bo jest tylko dla ciepłych” to tez będziesz mógł ich podać do sądu

Nie wiem jak w Szwajcarii, ale w takich USA gdyby biały zgłosił rasizm to by go wyśmiali, gdyby czarny go zgłosił to wszystkie służby by były na nogi postawione. I analogicznie, gdyby heteroseksualny mężczyzna zgłosił nadużycie to by go olali, gdyby zrobiła to kobieta/gej byłaby reakcja.

Mam nadzieję, że w Szwajcarii to prawo będzie po prostu działać.

@reflex1

10.02.2020 14:13

@false_nine, W USA to zależy gdzie. W takiej Kalifornii mogłoby być tak jak piszesz, ale w Takim Teksasie to nie jestem pewien.

@false_nine

10.02.2020 15:48

@reflex1, w Texasie można stracić wszystko za zwyczajną krytykę wobec przedstawicieli narodu wybranego. Ja nie mówię o antysemityzmie jako takim, tylko zwykłej krytyce. Także nie zgodzę się z tobą.

@reflex1

10.02.2020 20:43

@false_nine, Może za obrazę narodu wybranego i można. Ale wątpię żeby te same kryteria obowiązywały wobec narodu plantacji.

@Kamien23

10.02.2020 10:37

@arti, oni chcą tylko ślubów ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

(i obowiązkowego golenia kobiecych jajek)

@Ijon_Tichy

10.02.2020 06:52

@arti, Nowy marksizm rozmontowuje kulturę coraz śmielej. A pożyteczni idioci ze środowiska sprofanowanej tęczy pełnią rolę jednej z frakcji nowego proletariatu w rewolucji kulturowej. Marksizm jest największym rakiem ludzkości. Nie było w historii ludzkości drugiej tak destrukcyjnej ideologii, która z takim uporem, siłą destrukcji i przerzutami dewastowałaby świat.