Spalenie koranu wywołało wściekłość religii pokoju i masowe zamieszki

Data: 04.09.2020 13:57

Autor: Kamien23

youtube.com

Dziwne sprawa – z jednej strony wg. lewactwa islam jest najbardziej pokojową religią świata, a z drugiej policja twierdzi, że nie pozwala na palenie koranu, bo nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa palącym księgę

Jak to jest lewacy?

#bekazlewactwa #islam

@ObjectiveG

04.09.2020 15:16

@Kamien23, Jestem już jakiś czas na Lurku i co zauważyłem, to że system weryfikacji nowych uzytkowników jest tak skuteczny, że nie ma tu lewaków ;P Także zadając pytanie "Jak to jest lewacy" to tak jabyś to krzyczał w studnię xD

Są lewacy i są trolle lewackie i uwazam że Lurk powinien w jakiś sposób odsiewać trolli a nie wszystkich lewaków. W ten sposób mamy tutaj kółko wzajemnej adoracji.

Co obserwuję to, z jednej strony ogromny bunt gdy tylko pojawi się info/przypadek lewackiej cenzury a z drugiej tutaj nie dopuszcza się do posiadania konta przez kogoś o poglądach lewicowych. Ja wiem, że dzięki temu jest tu większy spokój i więcej racjonalnego spojrzenia, ale ponieważ zawsze staram się być obiektywny i unikać hipokryzji to zwracam na to uwagę. Nie ma szans na dyskusję i konsensus – ale to problem współczesnego "myślenia" że Ci co stoją po środku stają się mniejszością a pozostali co raz bardziej idą w skrajności – a Internet pozwala na anonimowe wyrażanie pogardy wobec drugich bez zastanowienia czy ta druga strona też nie ma trochę słuszności.

@radudzik

04.09.2020 15:32

@ObjectiveG, Oczywiście, że są tu ludzie o poglądach lewicowych, że jest tu ich mało to raczej minus, ale nie wydaje mi się, żeby to była wina portalu/administracji. Po prostu to mały serwis i nadreprezentacja tej czy drugiej strony jest bardziej widoczna niż na W. Są tu nawet lewackie trolle, które chcą tu nam wyjaśniać rzeczywistość stosując jako argument silne nagromadzenie znaków X i D. Że jest tu ich mało? To nie wada.

Abstrahując. Z tego co zauważyłem to portale możemy podzielić na:

– lewackie i wtedy na takim portalu naczalstwo może robić co chce, wszak to prywatny portal, tak działa wolny rynek i jak się komuś nie podoba to wypad (swoją drogą to ciekawy zabieg, że lewica tak często stosuje argument wolnego rynku, który przecież w ich opinii nie może działać)

– zbalansowane, gdzie generalnie jest rozkład równomierny, tyle samo z lewa i tyle samo z prawa (centrum jest zawsze w mniejszości), tak to już jest chyba tylko na forach tematycznych, gdzie tematy polityczne są incydentalne

– prawackie, lewica jest w mniejszości i gdzie, w przeciwieństwie do lewackich, jest często podnoszona ta kwestia, tj nadreprezentacja jednej orientacji, brak dyskusji, faszystowskie praktyki moderacji. I często te uwagi nie wychodzą od lewicy, a wręcz przeciwnie. I to jest dla mnie naprawdę ciekawe.

@ObjectiveG

04.09.2020 15:51

@radudzik, Może jeszcze za krótko tu jestem i fakt że nie zaglądam tu skrupulatnie, ale na tą chwilę nie spostrzegłem jeszcze wypowiedzi stricte lewicowych, w szczególnoścui. Nawet jak popatrzymy na główną, to 100% znalezisk raczej po prawo, ewentualnie po środku. Pożyjemy zobaczymy.

A co do Wypoku, to też tam zaglądam od czasu do czasu i ostatnio mam wrażenie, że spore czystki były i to po obu stronach. Zdecydowanie mniejsza aktywność w wykopalisku i nawet zauważam mniej tęczowych znalezisk jak i mniej tęczowych awatarów w komentarzach. Spędziłem tam prawie 10 lat to wiem co mówię. Kurde, niedługo już będzie rok odkąd usunąłem tam konto ;)

@LadacznicoOdporny

04.09.2020 15:54

@ObjectiveG,

Było kilku lewaków w historii Lurka, ale każda próba racjonalnej dyskusji kończyła się ragequitem :/

@ObjectiveG

04.09.2020 15:56

@LadacznicoOdporny, to fakt że ciężko się przebić przez ich abstrakcyjne myślenie

@Kamien23

04.09.2020 20:38

@ObjectiveG, juz z rok temu o tym pisałem. Przyczolgal sie tu lewak z wykopu to zaczeli go hejtowac. Zakopywali wszystko co wrzucil

Tego samego dnia usunal konto

Tak sie nie da zbudowac spolecznosci