Star Wars Jedi: Fallen Order – Pierwszy zwiastun

Data: 13.04.2019 22:14

Autor: furgonschnitzel

cdaction.pl

"W pierwszej singlowej grze gwiezdnowojennej powstałej pod skrzydłami EA pokierujemy losami młodego padawana zmuszonego do walki o przetrwanie po wydaniu przez imperatora Palpatine’a Rozkazu 66, który zaowocował masakrą Jedi. Trailer, przygotowany w całości na silniku gry z użyciem autentycznych lokacji i misji."

@raven @maniakDVD wołam jako do powiązanego z dyskusją w poprzednim temacie.

#starwars #gry #trailer

@WezWyjdz

14.04.2019 00:01

@furgonschnitzel, tia a na końcu trailera komunikat "rendered in unreal engine, not actual gameplay footage" czyli pic na wode fotomontarz, no ale cytując redaktorka to się tłumaczy na:

Trailer, przygotowany w całości na silniku gry z użyciem autentycznych lokacji i misji.

oh well 乁(ツ)

@furgonschnitzel

14.04.2019 08:36

@WezWyjdz, Chwila chwila. Nikt nie pisze, że to gameplay, tylko, że "przygotowany na silniku gry", którym jest Unreal Engine i wykorzystano tam występujące w grze lokacje i misje. Wszystko się zgadza :) Owszem, może być mylące, ale nie jest kłamstwem.

I tak, na pewno będzie o to ,jak zwykle, awantura ale jak skomentował tam jeden użytkownik: "(…) winę za taki stan rzeczy ponoszą po części sami twórcy, bo wypadałoby od razu rozwiać wszelkie wątpliwości, zamiast stwarzać pole do niepotrzebnych spekulacji." Ale cóż… picują jak mogą trailery, ale jest tu chociaż nadzieja, że będzie to przypominało (nie graficznie, rozgrywkowo) to co pokazali a nie tak jak w przypadku SW:TOR gdzie "trailery" były mistrzostwem wizualnym a gra, pomimo fajnego gameplayu, nie miała z nimi nic wspólnego prócz mieczy świetlnych :D

@WezWyjdz

14.04.2019 09:53

@furgonschnitzel, no właśnie nie zgadza się, ja rozumiem ze duma redaktorska nie pozwala przyznać się do błędu spowodowanego chyba nadmiernym hurraoptymizmem, ale takie odwracanie kota ogonem to robienie kurtyzany z logiki.

Poza tym to wydaje ea, nie dotknę tego dopóki nie zobaczę sensownych recenzji na yt.