@Thanos

25.08.2019 01:28

@Nieprzyjazny_Ziemniak, co to za laseczka? wyglada z mordy na trapa troche. az boje sie klikac ( ͡º ͜ʖ͡º)

@LadacznicoOdporny

25.08.2019 00:46

@Nieprzyjazny_Ziemniak,

Taguj #rakcontent

Dawno nic nie wzbudziło we mnie takiej pogardy jak to coś z tego filmiku. Dobrze, że mój dzień już się kończy. Zepsuło mi tylko ostatnie minuty.

@Nieprzyjazny_Ziemniak

25.08.2019 09:45

@LadacznicoOdporny, serio pogardy? A to dlaczego? Nie podobają się argumenty? Nie zgadzasz się z którymiś jej wnioskami? Czy po prostu sam fakt istnienia transa Cię tak obrzyda i odrzuca, że nie jesteś w stanie sformułować logicnej wypowiedzi i odnieść się do jej argumentów? Dorośnij, transy istnieją i mają swoje opinie. Dziecięcy przytyk w stylu "hehe jesteś brzydki" nie przekona myślących osób do twojego stanowiska.

@LadacznicoOdporny

25.08.2019 12:50

@Nieprzyjazny_Ziemniak,

Pan nie obraża, dobre?

"Dorośnij"

Na początek proponuję zrezygnować z argumentów ad personam, bo póki co powyższe słowo nie ma wartości w twoich ustach.

Boli mnie hipokryzja tego czegoś. Te słowa pod koniec filmiku. Nie zacytuję dokładnie. "Jestem dosłownie kurwa kobietą, nie mogę ci pomóc w stworzeniu pozytywniej idei męskości".

To coś nie potrafiło być mężczyzną, a chce pouczać mężczyzn. Tym bardziej nie jest też kobietą. Uciekło z bycia mężczyzną, któremu nie potrafiło sprostać w bycie udawaną kobietą, którą również nie jest. I jeszcze chcę uczyć innych jak żyć, choć ewidentnie sobie w życiu nie radzi. Nie lubię słuchać kłamstw, więc nic dziwnego że powyższe nagranie nie trafia w mój gust.

Gdybym miał komuś pokazać przykład na ujemny RIGCz, to wskazałbym właśnie ten filmik.

@Nieprzyjazny_Ziemniak

25.08.2019 17:02

@LadacznicoOdporny, ależ ty masz problemy z przyswajaniem informacji, skoro po napisaniu dosłownie tego: "nie mogę ci pomóc w stworzeniu pozytywniej idei męskości" nieironicznie piszesz to: "To coś nie potrafiło być mężczyzną, a chce pouczać mężczyzn.".

Chcesz szacunku do siebie, a o kobiecie piszesz "to coś", lekką hipokryzją powiewia, nie sądzisz? Radzę zrezygnować z ad personam ;)).

"choć ewidentnie sobie w życiu nie radzi"

Nie wiem, odnosi sukces na YT, radzi sobie materialnie, bo potrafi wynająć studia i pokoje do kręcenia filmików, na filmikach i innych nagraniach typu "live" wygląda raczej na zadowoloną i pewną siebie osobę. Nie mam zielonego pojęcia, skąd twoje wnioski, że "sobie nie radzi" xD.

Piszesz o kłamstwach, ujemnym rigczu, a nadal nie wskazałeś chociaż jednej rzeczy, która jest nie tak w filmiku, nie odniosłeś się merytorycznie do żadnego z jej argumentów.