@Ijon_Tichy

22.05.2020 19:36

@Thanos, @Monte To temat rzeka. To jest plandemia, korona świrus, COVID-1984.

-Wirus jest z laboratorium. Jest stworzony w niemal 90 % z kodu DNA wirusa HIV (stwierdził to francuski noblista, który Nobla dostał za pracę nad genomem HIV).

– przy okazji zrobiono na żywo gigantyczny eksperyment społeczny dotyczący kontroli tłumu, sprawdzenie wielu zachowań ludzi w różnych krajach, sprawdzenia funkcjonalności dotychczasowych metod kontroli i wymuszania zachowań od tłumów, od całych narodów.

– Wirus został wykorzystany do zrobienia dużego kroku w kierunku budowania "obywatela elektronicznego", kontrolowanego, wpajania idei pozbycia się pieniądza fizycznego, idei kontroli biometrycznej, likwidacji fizycznych nośników danych i kilku innych rzeczy (NWO).

– Bezsensownie ogłoszono pandemię, żeby ugrać cele, być może podrzucić temat szczepionki od ludobójcy Billa Gatesa,

Mógłbym wymienić jeszcze kilka rzeczy.

@Monte

22.05.2020 18:46

@Thanos, mam zdanie że jest, ale globalisci chcą sobie ugrać na tym jak najwięcej, zastanawia mnie tylko to, że tuż przed wybuchem wirusa powstał seriaal na netflix o światowej pandemii (takiego serialu nie tworzy się w tydzień), że Bill Gates rovil kropka w kropkę podobne symulacie rok temu bodajże. I że tuż przed tym wszystkim najbogatsi sprzedawali masowo swoje akcje by później kupić podczas załamania za grosze.