Data: 09.08.2019 10:44

Autor: Monte

Tutaj "GAB" jakiejś osoby ze Szwecji. Tłumaczenie z google tłumacz w komentarzu oryginał.

"Szwedzi uciekają do Polski, aby uciec przed islamizmem i szariatem. Obecnie twierdzi, że jest jednym z najlepszych polskich polityków.

W Szwecji panuje całkowity chaos i całkowity upadek – dlatego wielu Szwedów ucieka teraz do Polski w poszukiwaniu pokoju i ciszy, stwierdza polska polityk Beata Mazurek w nowym oświadczeniu.

Ale zostawili socjalistycznych i komunistycznych polityków, a media temu zaprzeczyły!

W tweecie Mazurek pisze, że „wielokulturowość” i imigracja uniemożliwiły wielu Szwedom życie w swoim kraju, a Szwedzi szukają teraz w Polsce „pokoju i normalności”.

Zgadzam się, życie w Szwecji nie jest bezpieczne i spokojne. Zawsze musisz uważać na swoje plecy, gdy jesteś sam na zewnątrz nawet w dzień, ale szczególnie w ciemne zimowe dni!"

#polityka #szwecja #pis #multikulti

@kosmitolog

09.08.2019 12:58

@Monte, Nie wpuszczać tu żadnych szwedów – najebali gnoju u siebie to niech go sami posprzątają. A nie uciekać a potem robić identyczny gnój w innych krajach. Nie zdziwię się, jeśli połowa z tych, którzy chcą tu przyjechać po pół roku będzie pierdzieć takie same górnolotne, lewackie hasełka jakie głosiła w kraju, z którego teraz spierdalają w podskokach.

@Emil18

09.08.2019 11:08

@Monte, czym jest GAB?

@Monte

09.08.2019 12:12

@Emil18, Alternatywa dla tweetera tylko bez cenzury, dosłownie XD serwery stoją w USA gdzie mają w konstytucji zapewnioną wolność słowa i możesz sobie prostować co chcesz (oczywiście zgodnie z prawem, to co jest postowane na wykopie to na GAB by nie przeszło)

@Monte

09.08.2019 10:45

Svenskar flyr till Polen för att slippa islamism och sharia. Det hävdar nu en polsk toppolitiker.

Det är fullständigt kaos och totalt förfall i Sverige – därför flyr just nu många svenskar till Polen för att få lugn och ro, den polska EU-politikern Beata Mazurek påstår i ett nytt uttalande.

Men de vänster socialist och kommunist politiker och media förnekas det!

I en tweet skriver Mazurek att ”mulikulturalism” och invandring gjort det omöjligt för många svenskar att bo kvar i sitt hemland, och att svenskar nu söker sig till Polen för att hitta ”fred och normalitet”.

I agree, it´s not safe and peaceful to live in Sweden. You have to watch your back always when you´re out alone even on the day but specially on the dark days in winter!