@Lysy

04.09.2019 22:01

na to czekalem(ʘ‿ʘ)

@wordpressowiec

03.09.2019 21:05

@Thanos, papryk vega w jakimś wywiadzie twierdził, że zna policjanta, który z takiego łowcy sam stał się takim przestępcą. Nie wiem na ile to będzie trafne porównanie, ale już ktoś kiedyś napisał/powiedział: "gdy patrzysz się w otchłań, ona również spogląda na ciebie". Takie tam przemyślenie.

Stawiałbym na zapobieganie i ochronę oraz kontrolę i skrupulatne przyglądanie się z kim i o czym rozmawia, pisze i komu i co wysyła Twoje dziecko, czyli lustracja telefonu i urządzeń gdzie dziecko korzysta. I stały nadzór, nie może jutjub wychowywać dziecka czy netflix. Trudny temat ogólnie. Trudne czasy.乁(ツ)

@rebul4

02.09.2019 16:56

@Thanos, jak to tak wyglada jak wyglada to ten "łowca" zostanie udupiony w trybie natychmiastowym, I jeszcze to nagrał i puścił w eter… Nie można sobie tak ludzi po prostu zatrzymywać na podstawie jakiejś przypuszczeń i prowokacji . To wcześniej powinno być zgłoszone i uzgodnione z bagietami, czy można sobie tak napaść na tego typa.

Pomijam fakt ze smierdzi felkiem, scena jak z "trudne sprawy" albo cos w ten desen

@Thanos

02.09.2019 17:50

@rebul4, dla mnie to bankowo nie fake. a środki przymusu bezposredniego? hm… no to jest tzw. zatrzymanie obywatelskie, wiec chyba prawo nie jest łamane? jakby go przekopał czy coś, to wtedy byłby dym, ale gość mu nawet krzywdy nie robi. każe mu tylko grzecznie "leżeć". jesli typek jest niewinny, to moze go pozwać za np. znieważenie + użycie siły etc.

@rebul4

02.09.2019 18:09

@Thanos, ale na jakiej podstawie to zatrzymanie? przecież to jest zwykły napad na gościa, z powodu jakiejś rozmowy w internecie, nie wiadomo czy to było gdzieś wczesnej zgłoszone, jej przebieg nie był nadzorowany, takie "dowody" można byłoby nawet sfabrykować, aby kogoś udupić… to nie może tak wyglądać, nie mieszkamy w afryce aby sie w takie samosądy bawić.

@Thanos

02.09.2019 21:20

@rebul4, i o tym właśnie mówię: gość będzie mógł tego byczka pozwać za naruszenie nietykalności, w przypadku, jeśli dowody nie będą odpowiednio mocne. ten koniu mógł go mocno sklepać i się zawinąć – i wtedy to byłoby "niesprawiedliwe" potraktowanie. a gość go tylko do czasu przyjazdu policji chce przytrzymać na miejscu (czyli wszystko zgodnie z prawem: jak przyjadą niebiescy i ziomeczek jest bez winy, to zawiną koksika, prosty temat)

@lisq

02.09.2019 21:28

@rebul4,

Juchno xDD

onchuJ tak jakby :P

@rebul4

02.09.2019 21:33

@Thanos, niebiescy w tym przypadku nie mają absolutnie żadnych podstaw, aby się złapanym gościem zajmować. Widza tylko ze ktoś kogos spacyfikował nielegalnie na własna reke. Nie ma żadnej ofiary, poza tą zmyśloną… Mógł nakręcić aferę, nagrać ze przyszedł gośc na takie spotkanie i iśc z tym prosto do prokuratury (najlepiej nie ujawniając się) , oni by moze wszczeli dopiero postępowanie, moze robili by jakaś pułapkę, machina by ruszyła. a to to jest czysta głupota.

@zakowskijan72

02.09.2019 21:36

@rebul4, o wuj, koleś jest w moim wieku… Czy to znaczy, że ja też tak wyglądam? Nie chcę!!!

@Major_Bialkov

03.09.2019 08:41

@rebul4, to tak samo jak z zatrzymaniem obywatelskim w przypadku pijanego kierowcy. Nie masz alkomatu ale jak ktoś jedzie po chodnikach, to jako obywatel nawet powinieneś spróbować go zatrzymać, o ile nie zagraża to Twojemu życiu lub zdrowiu. Skoro ten dzik podjął się takiej akcji to miał screeny rozmów i pewność że to ten kolo. Nie widzimy całości zfarzenia a oni na pewno nagrywali wszystko. Skoro to publikują w takiej formie to jest to już dawno po akcji z policją i wiedzą że gościa zatrzymali. Jak dla mnie GIT!

@rebul4

03.09.2019 08:58

@Major_Bialkov, moim zdaniem to nie przejdzie, to jest zupełnie inna sytuacja niż w przypadku zatrzymania pijanego kierowcy, bo tam dowód jest na tacy, i realne zagrozenie… Jak już pisałem takie rozmowy można nawet sfabrykowac i każdego tak udupic kradnąc np wcześniej jego telefon a potem go podrzucić, ofiara i zagrożenie też zmyslone, ale nie chce mi się już nad tym rozprawiac. Możesz zawołać jak będzie dalsza część.

@Major_Bialkov

03.09.2019 09:12

@rebul4, nie moje znalezisko żeby wołać. Dowodem pewnie jest też to że jak przypuszczam przyjechał do innego miasta na umówiony sex. Może nawet była jakaś prowokacja z tym dzieckiem. Trudno narazie wyrokować bo to pierwszy filmik-zajawka ale kanał zapowiada się ciekawie i chyba właśnie o to @Thanos -owi chodziło.

@Thanos

03.09.2019 10:47

@Major_Bialkov, dokładnie o to mi chodziło. dopadłem ten filmik przypadkowo na Sadisticu i się mocno podjarałem, bo gość to niezly dzik i widać, że ma zacięcie. zapowiedział też kolejne filmiki niebawem, wiec bedzie sie działo :)

@Ijon_Tichy

02.09.2019 16:08

@Thanos, 30 lat i gada: "oddaj mi telefon, muszę zadzwonić do mamy" xD zapewne chciał usunąć obciążające go dane, może ma tam jakieś materiały z CP. A zatrzymującemu brawa za opanowanie i że mu nie rozwalił zboczonego łba.