Wielki skandal pedofilski może zachwiać amerykańską sceną polityczną

Data: 11.07.2019 17:55

Autor: ziemianin

robertbrzoza.pl

#codziennaprasowka #wiadomosci #pedofilia #Polityka #USA #ciekawostki #celebryci #seks #prawo #zbrodnia

Wielki skandal pedofilski może zachwiać amerykańską sceną polityczną

W Stanach Zjednoczonych wybuch potężny skandal pedofilski. W jego centrum znalazł się miliarder żydowskiego pochodzenia Jeffrey Epstein, który został aresztowany w zeszłą sobotę pod zarzutami stręczycielstwa i pedofilii. Może to oznaczać wielki kłopot dla amerykańskiej sceny politycznej.

Jeffrey Epstein został już wcześniej skazany za przestępstwa pedofilskie. W kuriozalnym procesie w 2008 roku, w którym udowodniono mu, seksualne wykorzystanie 15 latki najpierw zrobiono z niej nieletnią prostytutkę, jego skazano na 13 miesięcy częściowego więzienia (tylko tam spał) za stręczycielstwo i nawet nie stwierdzono gwałtu, bo jak twierdził pan Epstein, zabawiał się z nią za pomocą gadżetów seksualnych, więc sąd zastosował moralność Billa Clintona i nie uznał tego za seks.

Zresztą sprawa jest znacznie poważniejsza i jak się okazuje, jest w nią zamieszany Bill Clinton, który latał 26 razy prywatnym odrzutowcem Epsteina, zwanego Lolita Express. Samolot był wyposażony w pokój z łóżkiem do seksu z nieletnimi. Jeffrey Epstein został ponownie oskarżony o zorganizowaną prostytucję dziecięcą i to uruchomiło lawinę spekulacji.

Wiadomo, że utrzymywał kontakty z wieloma możnymi tego świata. Wśród nich na przykład z Donaldem Trumpem wspomnianym Billem Clintonem, Kevinem Spacey czy brytyjskim księciem Andrzejem. Nazwisk jest jednak dużo więcej, w tym znany amerykański adwokat Alan Dershowitz, Woody Allen czy izraelski polityk Echud Barak .

Miliarder posiada własną wyspę St. James na Karaibach, na której znajdowały się luksusowe posiadłości. To między innymi tam miało dochodzić do przestępstw z wykorzystaniem seksualnym dzieci. Tak się składa, że na wyspie w styczniu tego roku wybuch podejrzany pożar. Prawdopodobnie była to reakcja na prowadzone już śledztwo i próba zniszczenia jakichś dowodów.

Niektórzy twierdzą, że na prywatnej wyspie Epsteina nie tylko dochodziło do orgii z udziałem małych dzieci, ale niekiedy były też tam zabijane w okrutnych rytuałach. Z tego powodu rozległy pożar ze stycznia bieżącego roku, który strawił tam większość zabudowań, wydaje się być bardzo podejrzany. Możliwe, że nigdy nie dowiemy się, to odbywało się na tej wyspie, ale wiele poszlak prowadzi do konkluzji, że mogła to być działalność kryminalna.

Wszystko wskazuje na to, że przez lata utrzymywał coś w rodzaju prywatnego haremu składającego się z 12 – 13 letnich dziewczynek, które potem użyczał gościom swojego samolotu i rezydencji. W amerykańskich mediach nagle pojawia się szereg zeznań kobiet, które jako dziewczynki uczestniczyły w procederze Ebsteina. Zatrudniał nawet osoby do wyszukiwania nowych dziewczynek do swojego haremu. Po publikacji o nim w Miami Herald Tribune został aresztowany i wtrącony do tego samego więzienia, w którym siedzi słynny meksykański baron narkotykowy El Chapo.

Wygląda na to, że jego los jest już przesądzony. Pytanie tylko kogo pociągnie za sobą na dno. Na pewno obawiać powinien się Bill Clinton, któremu będzie bardzo trudno wytłumaczyć się tak wielu lotów na pokładzie Lolita Express. Problemy ma również Donald Trump, który wcześniej wypowiadał się o Epsteinie w superlatywach. Po jego aresztowaniu stwierdził tylko, że nie utrzymywał z nim kontaktu od 10 lat. Jednak lewicowe amerykańskie media robią co mogą, żeby jakopś przykleić prezydenta do tego pedofilskiego skandalu i jednocześnie odkleić oczywiste skojarzenia między Epsteinem i amerykańską lewicą.

@Beowulf

11.07.2019 20:49

@ziemianin, Ukręcą sprawie łeb. I to dużo szybciej niż myślimy. Epstein jest pośrednikiem i jako taki jest potrzebny każdemu. Jakim pośrednikiem? Mossad, Rosja, Izrael, kraje Zatoki Perskiej, różne 3-literowe agencje, co to ich nie ma, prywatny biznes za państwową kasę i generalnie każdy, kogo stać na takie usługi. Jedynym efektem sprawy będzie fala niespodziewanych roszad na różnych stołkach. Najważniejsze pytanie brzmi:

Czy to Trump czyści, czy Trumpowi czyszczą? Odpowiedź poznamy, gdy zobaczymy roszady.

@drewniany

11.07.2019 21:23

@Beowulf, Nie ukręcą łba, jeżeli małysz zostanie stosownie do sytuacji nakręcony.

@Beowulf

11.07.2019 22:31

@drewniany, Twierdzisz, że będą się przejmować tzw. "opinią publiczną"? A cóż to jest takiego? Trochę krzykaczy – przeżuwaczy medialnej papki? Rzuci im się coś na pożarcie i poczeka aż się znudzą albo dostaną coś nowszego i ciekawszego. CNN skręci parę ujęć, usłużne gadające głowy w telewizorze dorobią odpowiednia legendę i "opinia publiczna" będzie miała kolejny powód do oburzania się i żądania podjęcia stanowczych kroków.

Tak na szybko wymyśliłem, że można np. ukręcić łeb Clintonowi, bo to i tak bezużyteczny figurant. Monika Lewinsky przypomni sobie, że molestował ją już w przedszkolu więc odgrzeje się #metoo i media przez najbliższy miesiąc będą potępiać patriarchalnego szowinistę i ocierać łzy skrzywdzonej dziewicy. Absurd? Pewnie że absurd, ale na "opinię publiczną" wystarczy.

@HowardLovecraft

12.07.2019 08:12

@Beowulf, Pełna konfiskata mienia:

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-blocking-property-persons-involved-serious-human-rights-abuse-corruption/

Clintonowie dzięki swojej fundacji zamieszanej m.in. w handel ludźmi zarabiają nadal gigantyczne pieniądze. To nie są bezużyteczni figuranci. Sam Bill Clinton był, wg. upublicznionych flight logów "Lolita Express", przynajmniej 26 razy na pedo-wyspie Epsteina.

To dopiero początek. Przygotuj się. Częściej będzie słychać w newsach o handlu ludźmi, pedofilii, elitach.

@Beowulf

12.07.2019 09:37

@HowardLovecraft, Nigdzie nie napisałem, że Killary jest figurantką. Pisałem o tym gówniarzu, a nie o niej. Kim oni są, to ja dobrze wiem, ale to ona kręci wszystkim, a on to do pewnego czasu tylko firmował. Teraz już nie jest nikomu potrzebny, a może być wręcz obciążeniem. Podobnie jak u nas z pewną wdową – ona robiła wały, a mąż to firmował, krył i brał na siebie ryzyko.

@Wolvi666

11.07.2019 18:52

@ziemianin, Królem tagów jesteś… dałeś 10 a zapomniałeś o najważniejszym #pizzagate XD