@drdpr

23.05.2020 19:06

@Gwiazda_Poranna, Jak napisałem, ukarany powinien zostać ten zwyrol i osoby mu pomagające. Przykład z kwiaciarnią nie trafiony, bo zgadnij komu w pewnej diecezji podrożeją śluby, pogrzeby itp. a nie pominę tego, że kościół jest też dotowany z podatków, które płacisz ty i ja. Bardziej przypomina to sytuację, gdy błąd popełni urzędnik, a karę płaci urząd z podatków płaconych przez wszystkich.

@Starszyoborowy

23.05.2020 19:17

@drdpr, Jego już tu nie ma.

@drdpr

23.05.2020 09:30

@Gwiazda_Poranna, Z jednej strony dobrze, że zwyrodnialcowi została udowodniona wina, a z drugiej strony ten wyrok to jakaś kpina. Za czyny jednej osoby została ukarana cała parafia (odpowiedzialność zbiorowa-czysty komunizm). Idąc tym tokiem rozumowania, to gdy pracownik np. Coca-coli kogoś zgwałci, to odszkodowanie będzie musiała zapłacić cała firma? Oczywiście parafia zbierze pieniądze wśród wiernych, bo swoich nie ma, czyli karę zapłacą zwykli ludzie. Sprawiedliwym byłby wyrok odsiadki i wypłacenia odszkodowania przez oprawcę, ale po co jak wystarczy zwykłe przepraszam a odszkodowanie zapłacą parafianie. Sędzia z księdzem mają pewnie niezłą bekę z tego jak to z wszystkich durni zrobili.

@Gwiazda_Poranna

23.05.2020 09:37

@drdpr,

Za czyny jednej osoby została ukarana cała parafia

Czytałeś ty tego newsa w ogóle? Wiesz że kurwia doskonale wiedziała o tej sprawie, jak i pewnie o wielu innych. Wiesz że to kurwia pomagała dewiantowi się ukrywać, zastraszała dziecko i rodzinę?

Jakby kurwia od razu wydała zboczeńca prokuraturze, to by nikt nie chciał żeby byli współwinni, no ale byli.

Idąc tym tokiem rozumowania, to gdy pracownik np. Coca-coli kogoś zgwałci, to odszkodowanie będzie musiała zapłacić cała firma?

Tak, jeđli dojdzie do tego na terenie zakładu, władze będą wiedziały i będą ukrywały zboczeńca, a ofiarę będą szkalować.

Oczywiście parafia zbierze pieniądze wśród wiernych, bo swoich nie ma, czyli karę zapłacą zwykli ludzie.

Nie. Karę zapłaci kurwia. Dzięki temu może jeszcze więcej ludzi przejrzy na oczy i zobaczy jak zdeprawowana jest organizacja kościoła i zaczną także jej unikać. A księża zamiast nowych limuzyn będą musieli jeździć takimi 5 letnimi dale. Czyli wg ciebie, jeśli karę za łamanie prawa ma zapłacić np jakaś kwiaciarnia, to nie ma to sensu bo i tak za to zapłacą klienci? Chłopie, ekonomia się kłania. O cenie usługi decyduje rynek, popyt/podaż, a nie to ile będzie musiał włożyć ten kto tą usługę świadczy.

Sędzia z księdzem mają pewnie niezłą bekę z tego jak to z wszystkich durni zrobili.

Durni to robiła kurwia z ludzi przez lata ukrywając pedofila i szkalując jego ofiary.

@lisq

22.05.2020 16:42

@Gwiazda_Poranna, jedyne co smuci w tej sprawie to fakt że ofiara musiała 40 lat czekać na sprawiedliwość.

i to symboliczną :/