Chiny przyznały: W Wuhan zmarło na koronawirusa 50 proc. więcej ludzi niż podawano

Data: 18.04.2020 16:47

Autor: Starszyoborowy

polskatimes.pl

W Wuhan zmarło 50 procent więcej osób niż podawano, przyznały chińskie władze. Zrobiły tak, by pokazać "odpowiedzialność wobec historii, ludzi i ofiar", podaje CNN. Podana teraz liczba śmiertelnych ofiar koronawirusa w Wuhan to 3869 osób, a nie – jak do tej pory podawano -2579.

#chiny #koronawirus

@skurwodaktyl

18.04.2020 19:33

@Starszyoborowy, Chiny ponoszą odpowiedzialność za rozprzestrzenienie tego wirusa oraz szereg działań, które utrudniały dotarcie informacji oraz rzeczowe działanie. Ci żółci komuniści to cholerni hipokryci, z WHO na smyczy. Już w grudniu, a niektóre źródła mówią o listopadzie, te ciecie malinowe wiedziały o wirusie.

Wszystkiego można było uniknąć zamykając Chiny na kłódkę. Niestety, te żółte chujki pozwalały, by ludzie zarażeni latali po świecie, bo rasizm. Nie pozwolono wyizolować sporej społeczności chińskiej w północnych Włoszech, bo rasizm i Włosi nie chcieli być o to posądzeni.

Sprawiedliwością byłoby spuszczenie kilku lujów na dziąsło Chińczykom tak, aby pamiętali to przez długie lata i nie fikali, przy okazji ucząc się trudnego słowa "dywersyfikacja".

@drdpr

19.04.2020 09:11

@skurwodaktyl, Mam nadzieję, że po wszystkim Chiny będą izolowane przez resztę świata jak Korea Północna.

@skurwodaktyl

19.04.2020 11:40

@drdpr, marzenia ściętej głowy. To globalna fabryka i musi działać. Musielibyśmy poprzenosić fabryki i montownie do innych państw, nie mówiąc o pozyskiwaniu surowców czy półproduktów, co znacznie podniosłoby ceny wszystkiego.

@drdpr

19.04.2020 11:47

@skurwodaktyl, Można kupować od nich tylko surowce. Obecnie pracownik w Polsce jest tańszy niż w Chinach, nie mówiąc już o innych krajach. Także fabryki można w każdej chwili przenieść.

@drit

18.04.2020 19:23

@Starszyoborowy,

A kogo to obchodzi? Milion w lewo czy prawo. Może statystyków i właścicieli tego obozu pracy.

Nas obchodzi jakim cudem ChRL przy współpracy WHO tuszowały przez kwartał lokalną epidemię i dlaczego zbiegiem okoliczności, dzieje się to w czasie nasilenia globalnej recesji.