Data: 15.08.2020 20:10

Autor: satan696

https://dorzeczy.pl/kraj/150533/kibicowanie-omon-pomoc-dla-kgb-dziennikarz-krytyki-politycznej-donosil-na-wiezionego-na-bialorusi-polaka.html

"Abstrahując już od jasnej sugestii, że na Białorusi przeciw władzy protestują faszyści (sic!), abstrahując od tego, że Witold nie publikuje w Szturmie od paru lat, choć jego poglądy mogą się wielu osobom nie podobać – to te wpisy Witkowskiego to po prostu wyjątkowo podłe draństwo. I tyle" – ocenia dziennikarka.

Ogladalem tez marsz nacjonalistow z dzis i tez powiewala flaga wolnej bialorusi, szkaluje chujow za szkalowanie kapitalizmu i walfekowanie ale wsparcie wolnej bialorusi na plusie. (。◕‿‿◕。)

Mimo wszystko czemu wrzucam artykul, nie wazne w jakim znajdziecie sie gownie, nie wazne jak bedzie wam zle to wiedzcie ze lewicy nie warto ufac bo nawet jakby mial sie ubrudzic to bedzie probowala was utopic w szklance wody. Dlatego uwazam ze od aktywizmu czy politykowania duzo lepsza jest dzialnosc ktora w inny sposob moze uwalic lewice albo umocnic prawice.

#takaprawda #polityka #przemyslenia

Brak komentarzy