@Kamien23

10.08.2019 14:10

@Miedzyzdroje2005, Stecka stoi za połową wszystkich afer. Z Białka robią memy I heheszki i jakoś to po nim spływa. A jak ktoś z Steckiej zazartuje to od razu kobiecy foch i bany. I później pichachuface.jpg jak ludzie sie buntuja

@droid_bojowy

10.08.2019 19:43

@Kamien23, Ja na jej miejscu ustawiłbym zbożowe dzydzgi na profce. To byłby RIGCZ .

@vundo

10.08.2019 19:50

@Kamien23, dawno temu powiedziałem, że gdyby Steckiej i jej wpływu na moderację nie było, Wykop byłby całkiem ustabilizowanym miejscem na dyskusję. A tak widzisz, jak Leszke Wałęsa wrzucił na swojego fanpejdża przeróbkę Białka jako redaktora Wiadomości, to mało co orgazmu nie dostała. Bo spazmy radości na pewno były. Ale jak hehe strollują księżniczkę Stecką, to od razu permban bez żadnych możliwości apelacji.

Idźmy dalej, treści pedofilskie wisiały po 30 minut, a pasta o serwerowni jest ściagana w ciągu minuty. Ba, za byle jakiego pieroga dostaniesz na wykopie ban na miesiąc, a za jakąkolwiek modyfikację zdjęcia Steckiej jest permban. Można mówić, naruszenie dóbr osobistych. Ale Stecka jest osobą publiczną.

Następna sprawa, jeśli jedna osoba mówi Ci, że się do roboty nie nadajesz, to pewnie chce Cię wygryźć. Jeśli trzy osoby Ci to mówią, to pewnie ta jedna nagadała tym dwóm pozostałym i są zazdrośni. Ale jeśli 200 osób Ci mówi, że to nie jest robota dla Ciebie, to gurwa to nie jest robota dla Ciebie i się zwolnij.