@solo1979

22.04.2020 13:12

@Starszyoborowy, Panie starszy, myślę, że wszyscy w końcowym rozrachunku będziemy na to chorować. 99% nawet nie będzie wiedziała o tym. To taka grypa będzie. W końcu świat zmęczy się tym i zajmie się nowymi rzeczami, polityką, wojnami, aferami…

@AgentSpecjalnejTroskiFox

22.04.2020 12:37

@Starszyoborowy, i co z tego…sianie paniki. Przecież to promil w stosunku do sposobów na inną śmierć.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

22.04.2020 13:03

@Starszyoborowy, nie żebym cie straszył albo co bo nie chcę. Ale jak ci powiem że możesz dziś zginąć to też tylko info zgodne z prawdą, (wypadek zawał nie wiadomo co jeszcze), ale brzmi jak groźba. Dlatego pałowanie ludzi tymi bzdurami jest tak szkodliwe. o tym jak media ładują informacje emocjami jakby miał nadejść kataklizm to już książki napisali. To jest forma terroru wg mnie. Ze wszystkiego da się ukręcić zastraszanie ludzi.

Wyobraź sobie ze nagle robią ten cyrk z WZW, wirusowe zapalenie wątroby, typ C i B ma ok 1,3MLN ludzi w PL, nikt o tym nie krzyczy czemu? A co jakby zaczęli? Jaki cyrk by wybuchł? Jak ludzie by się siebie bali? Ale przecież nic się nie zmieniło…i oto się rozchodzi że podaje się oczywiste oczywistości jakby to była bomba. Cel to zastraszenie.