@false_nine

28.09.2019 01:39

@LadacznicoOdporny

28.09.2019 01:39

@Czlowiek_pizza,

Gdzie szukał tych tagów? Jaką dziedzinę analizował?

@LadacznicoOdporny

28.09.2019 01:52

@Czlowiek_pizza,

W sumie to jaką użyteczną informację mogę wyciągnąć z tej tabelki?

Nie ukrywam, ze zastanawia mnie użycie tagu #p0lka. Bo na obecną chwilę wychodzi na to, ze skoro były najczęściej tagowane, to można je postrzegać za najatrakcyjniejsze. Nie widzę w tym ujmy.

Druga kwestia jest taka, że nie wiem czy to kobitki się oznaczały, czy to inne osoby dodawały ten tag. Ciężko określić czy wysyp tagu to skutek "popytu" czy "podaży".

Ogólnie nie łapię idei tego wykresu. Co jest złego w tym, że laska wrzuci swoje zdjęcie i przy okazji zaznaczy, ze jest z Polski?

@LadacznicoOdporny

28.09.2019 02:47

@drewniany,

Tylko nie wiem czy można to obiektywnie zbadać za pomocą jednego wykresu.

Ja tam się nie znam. Konta na Instagramie nigdy nie miałem. Słyszałem że to taki FB dla jeszcze głupszych ludzi, bo ogranicza się do samych obrazków.

Ale jak jest naprawdę nie wiem – musiałbym sprawdzić, a nie chce mi się ;)

@Macer

28.09.2019 10:53

@LadacznicoOdporny, oznaczają sie same, tak jak piszesz tagi pod postami na lurku

dane sa latwo dostepne i raczej poprawne, ale niekoniecznie musza znaczyc to co robiacy wykres chcialby zeby znaczyly. Oczywiscie @bmbcz by mnie teraz okrzyczal bo wg niego statystyk sie nie interpretuje, ale na moj gust to po prostu kwestia „kulturowa”, po prostu polki zawsze tego tagu uzywaja, bo taki jest zwyczaj. Amerykanki pewni uzywaja jakiegos innego a niemkki jeszcze innego, nie da sie wg mnie tego jednoznacznie z atencyjnoscia powiazac