Homopropaganda na wakacyjnym obozie dla nieletnich?

Data: 15.07.2019 12:29

Autor: kisiel

pch24.pl

Barbara Nowak informuje na Twitterze, że otrzymała od rodziców niepokojące zgłoszenie. Instytut Ordo Iuris już zaoferował pomoc.

„Otrzymałam zgłoszenie od Rodziców. Wychowawczyni na dobranoc czyta dzieciom poradnik o treści: jeden stosunek seksualny nie wystarczy aby być gejem, trzeba ich więcej. Dzieci się zbuntowały. Rodzice nic nie wiedzieli. Rodzice kontrolujcie, rozmawiajcie z dziećmi, bądźcie czujni” – napisała na Twitterze małopolska kurator oświaty.

„Dzieci w wieku 12 do 16 lat, obóz letni dla dziewcząt i chłopców. Tylko jeden chłopiec zadzwonił z tym problemem do Mamy – my nie chcemy tego słuchać!” – dodała Barbara Nowak.

Prezes Ordo Iuris zaoferował rodzicom dzieci pomoc. „Jeżeli rodzice chcieliby wyciągnąć dalej idące, odszkodowawcze konsekwencje, chętnie pomożemy. Rażące naruszenie konstytucyjnie chronionego pierwszeństwa wychowawczego rodziców to także naruszenie ich dóbr osobistych” – napisał mec. Jerzy Kwaśniewski.

#polska #newsy #newsyzkraju #homopropaganda #homoterror

@Gruby

17.07.2019 23:33

@kisiel, Dzieci powinno uczyć się biologi, że seks może powodować ciążę i drogą płciową przenoszą się choroby płciowe. Gender study jest tak samo potrzebne jak lekcje z płaskoziemcami.

@Carmacks

15.07.2019 16:34

@Anty_Anty, Tak, ale tam całą sprawę spie…ł socjal. 14-a córka znajomen sama z premedytacją''wpadła'' . Czemu? Bo w chwili urodzenia dziecka w takim młodym wieku dostała od państwa dom socjalny, opiekę darmową i pieniądze na utrzymanie dziecka i domu. Do pracy nie idzie. Ma pieniedzy od państwa tyle, że stać ją wynająć opiekunke do dziecka, a sama codziennie przesiaduje w pubie. Skok na socjal.

@MemeNinja

15.07.2019 17:10

@Monte, "Rozseksualizowanie dzieci prowadzi do rozwiązłości seksualnej która z kolei prowadzi do bycia samotną matką. Właśnie jeżeli chcemy by było więcej samotnyvh matek to trzeba uczyć dzieci seksu."

Jak fajnie podciągnąć artykuł nie wiążący się z tym co piszesz, pod swoją tezę i nadinterpretować wypowiedzi innych.

Nauka o chorobach, zabezpieczaniu się i tym jak działa wszystko w obrębie seksualności, seksu i związków to nie nakłanianie młodzieży do rozwiązłości.

Mi chodzi o to by uczyć jak to działa, a nie nakłaniać do seksu. Ale nie lepiej żeby młodzież nic nie wiedziała.

Bo tak będzie lepiej, co tam nauka, moje poglądy są ważniejsze, celibat, pas cnoty, a nie wiedza, tak ma być.

Tak właśnie wyglądacie pisząc te pierdy.

Nauka =/= seksualizacja.

Poza tym seksualizacja to nie jest główny powód rozwiązłości.

Przedwczesna seksualizacja prowadzi do dewiacji seksualnych, a nie do rozwiązłości, rozwiązłość może być powodem braku zgody partnera, na coraz to bardziej nienaturalne czynności seksualne celem uzyskania coraz silniejszych bodźców. Czyli jeśli znajdzie sobie partnera/partnerkę, który/a będzie się zgadzać na coraz dalej idące pomysly na seks, to nie będzie chodzić do łóżka co tydzień z innym partnerem/ką.

@Macer

15.07.2019 17:36

@MemeNinja, pieprzysz jakies bzdury nieprzystajace do rzeczywistosci i jeszcze mowisz ze to mnie wiedzy brakuje. nie widze sensu z toba dalej dyskutowac.

@MemeNinja

15.07.2019 17:41

@Macer, Natura to nie konserwa i nie działa według twoich poglądów. W tej dyskusji nie podałeś żadnego logicznego argumentu, jedynie swoje tezy oparte tylko na poglądach i braku wiedzy.

@Anty_Anty

15.07.2019 18:01

@Macer, Zależy co rozumiesz przez termin dziecko, ja w doktora zacząłem się bawić z koleżankami w zerówce, ciało poznałem dosyć dokładnie bez wiedzy co jest co.

Później wszystko ustało aż do momentu reakcji chemicznych i ponownej fascynacji płcią przeciwną i to jest ten moment kiedy dziecko trzeba uświadamiać co czym jest i jakie są konsekwencje a nie co i jak robić aby było jak najwięcej przyjemności.

Rodzice nie chcą rozmawiać z dziećmi na te tematy, wstydzą się lub są nie uświadomieni, pozostawienia dziecka samemu sobie jest głupie a dziś nawet niebezpieczne ze względu na masę materiałów erotycznych i pornograficznych do których nastolatkowie mają dostęp.

Wiec pytanie kto powinien nauczać i jak, nauczyciel? psycholog? lekcje wspólne czy oddzielne, chłopcy razem, dziewczynki razem? w tym samym wieku czy nie?

@MemeNinja

15.07.2019 18:22

@Anty_Anty, Wreszcie ktoś z głową na karku. Ja spotkałem się z dwiema nauczycielkami, co miały zupełnie różne podejście do nauki tych zagadnień, jedna zajebista, wszystko potrafiła fajnie wytłumaczyć, można było z nią pogadać i miała poczucie humoru, mało osób uciekało z jej lekcji. Za to druga to dawała film i tyle, macie zobaczcie sobie galerianki, film o jakimś geju co złapał AIDS, chyba podczas zabawy w gej klubie i go wywalili z pracy. Nikt nie chodził na jej "lekcje" oprócz mnie, żeby tylko godziny odbębnić, resztę później zmuszali do chodzenia. Więc jak dla mnie wystarczy nauczyciel co się zna na temacie i ma odpowiednie podejście.

@Macer

15.07.2019 18:27

@Anty_Anty, i tak kazdy dowie sie wszystkiego na podwórku, wbrew najlepszym intencjom wszystkich nauczycieli, biedapsychologow i nawet rodzicow.

@Anty_Anty

15.07.2019 18:31

@Macer, W ten sposób chowa się patologię.

@MemeNinja

15.07.2019 18:32

@Macer,

@Macer

15.07.2019 19:51

@Anty_Anty, ale jakis dowod moze, czy tylko tobie sie tak wydaje? XD bo jak na razie to widac doskonale jak wasze „mędrkowate” podejście zrujnowało kompletnie stosunek mlodych ludzi do seksu i zwiazkow, czego oczywistym wyznacznikiem jest dramatycznie zla sytuacja demograficzna we wszystkich narodach, u ktorych jest ona stosowana.

zreszta moze ci sie to nie podobac, ale takie sa fakty, ze kazde dziecko dowie sie o seksie od starszych kolegow na kolonii czy wycieczce. jak bylem na kolonii w wieku 8 lat ze starszymi dziecmi to juz ktos playboya przemycil i sie chwalil kazdemu.

@MemeNinja

15.07.2019 20:12

@Macer, Tak bo z gazet erotycznych dowiesz się o antykoncepcji, chorobach wenerycznych, uświadomią cię co to jest gwałt i jak wpływa na psychikę. Aha na pewno czytaliście co tam pisze, a nie tylko "ej patrz, gołe cycki".

Dzietność spada, bo między innymi ludzie teraz mają inne podejście do spędzania wolnego czasu, często mają świadomość co oznacza mieć dziecko i będzie im przeszkadzać w karierze, nie chcą zmieniać trybu życia lub po prostu ich nie stać.

Popatrz na takie USA jaki poziom życia masz tam, a jaki w Polsce, tam przypada 2.06 dziecka na kobietę, czyli jest zastępowalność. Tak jak we Francji, tam jest 2.08 dziecka na kobietę, od razu możesz się przyczepić że to przez imigrantów. Już śpieszę z wyjaśnieniem, 72.7% dzieci rodzi się z rodzin francuskich, a 11% wyłącznie z muzłumańskich. Kolejna jest Irlandia 2.01. W każdym z tych krajów masz coś na kształt WDŻ.

@Anty_Anty

15.07.2019 20:46

@Macer, Takie pytanie, czy ty czytałeś co wcześniej pisałem? Jeżeli nie to nie mam o czym pisać, jeżeli tak to w sumie też nie mamy o czym.

@MemeNinja

15.07.2019 22:58

@Anty_Anty, Dla takich to chyba przydał by się osobny tag, ale #konserwa nie wystarczy, bardziej oddaje to co on sobą reprezentuje #100YOMRE.

O co mi chodzi? O 100 letnią, wojskową rację żywnościową. Francuskie z czasów IWW, to dwie puszki, z półokrągłymi dnami, razem zetknięte pokrywkami i złączone blaszanym paskiem, po 100 latach niezdatne do jedzenia i twarde jak kamień.

@ekoterrorysta

15.07.2019 14:51

@Beowulf

15.07.2019 17:15

@MemeNinja

15.07.2019 13:46

@kisiel, Właśnie przez takie wyskoki ludzie nie chcą uczyć młodzieży o seksie, a później ciąża w podstawówce. Zamiast pierw o różnicach w budowie ciała obu płci, chorobach i zabezpieczaniu, to nie od razu wpieprza się ideologia. Jestem za edukacją seksualną ale w racjonalny i obiektywny sposób. Bez przeginania na żadną ze stron i o LGBT też powinny być uczone, ale obiektywnie, by młodzież wiedziała co to jest, a nie że jest to sprzeczne z naturą lub bycie gejem/bi/lesbijką itp. jest lepsze od hetero. Jeśli nadal rodzice nie wyrazili by zgody na udział dzieci w tych zajęciach to ok, ale pod koniec klasy taka młodzież musiałaby zdać egzamin, z czysto biologicznej części i żeby wiedziały co to jest to LGBT itp.

@Anty_Anty

15.07.2019 13:49

@MemeNinja, raczej o konsekwencjach, UK najbardziej ma rozwinięta edukację seksualna i ma największy odsetek ciąż u małoletnich.

@Macer

15.07.2019 13:56

@MemeNinja, dziecko nie powinno nawet wiedziec co to jest seks.

@MemeNinja

15.07.2019 14:00

@Anty_Anty, To też, ale należy też zwrócić uwagę na to że młodzież często wstydzi się iść po gumki lub tabletki. Trzeba dać im do zrozumienia że nie ma czego się wstydzić, dziewczynom trzeba wpoić że nie ma co bać się poprosić lekarza i że on nikomu nie powie, a chłopakowi że iść po gumki do sklepu to nie wstyd. W gimbazie moja nauczycielka biologii i WDŻ lub wykładowczyni (mieliśmy też raz większy wykład, ale nie pamiętam, która kobita to mówiła, czy ta od wykładu, czy ta od biolki i WDŻ) dostawała pytania czy można się zabezpieczyć zrywką foliową zamiast prezerwatywy.

@MemeNinja

15.07.2019 14:03

@Macer, Według Ciebie do jakiego wieku jest dziecko?

@Macer

15.07.2019 14:35

@MemeNinja, moze byc 16 lat. o doroslym mozemy mowic w momencie kiedy jest niezalezny od rodzicow finansowo.

@Beowulf

15.07.2019 14:38

@MemeNinja

15.07.2019 15:05

@Macer, Typie ile ty masz lat? Piszesz jak 70 letni bezdzietny tetryk, co młodość przesiedział w piwnicy, odcięty od świata. Chować będziesz nastolatka przed całym światem, tylko po to żeby nie dowiedział się co to seks? Dowie się sam, a bez edukacji na ten temat źle może się to skończyć. Ja jeszcze pamiętam kiedy pojawił się u mnie popęd i to był koniec podstawówki-początek gimnazjum, czyli jakieś 13 lat. I już wtedy lepiej edukować, niż pozwolić nastolatkowi kierować się popędem. Jedyną żetelną edukację w tamtym czasie, na ten temat miałem właśnie od strony szkoły.

@Macer

15.07.2019 15:31

@MemeNinja,

Dowie się sam, a bez edukacji na ten temat źle może się to skończyć

najgłupszy i najbardziej kłamliwy tekst jaki pada zawsze w tej dyskusji. nic sie zle nie skonczy. natura radzi sobie doskonale bez interwencji chorych debili chcących uczyc dzieci w podstawowce masturbacji. nastolatek nie będzie się kierował popędem, jesli nie bedzie sie go do tego nakłaniac ze wszystkich mozliwych kanalow jak to jest teraz, a energię spożytkuje na naukę zamiast ruchanie sie po krzakach.

@Monte

15.07.2019 15:49

@MemeNinja, Rozseksualizowanie dzieci prowadzi do rozwiązłości seksualnej która z kolei prowadzi do bycia samotną matką. Właśnie jeżeli chcemy by było więcej samotnyvh matek to trzeba uczyć dzieci seksu.

https://www.wp.pl/?s=kobieta.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-5982740951802497a

A samotne matki tworzą dzieci, które mają problemy psychiczne, brakuje dzieciom wzorca męskiego takie dzieci mają syndrom DDD (dorosłe dzieci rodzin dysfunkcyjnych)

Jeżeli chcemy by dzieci gdy już będą dorosłe były szczęśliwe i miały stałego partnera w przyladku dziewczynek by nie skończyły jako samotne matki po rozwodach w przypadku chłopców nie skończyli na wykopie na tagu #przegryw uzależnione od pornografii to należy dzieci uczyć tradycjonalizmu, czyli najbardziej radykalnej "ideologi" w dzisiejszych czasach.

@MemeNinja

15.07.2019 16:28

@Macer, Skąd żeś się urwał? Popęd przeniesie albo na aktywność fizyczną, albo na agresję, a nie na siedzenie przy książkach. Twoja ignorancja na wiedzę jest porażająca. Takie pierdy sadzisz że nauczyciekla biolki z podstawówki wyśmiała by Cię za brak wiedzy, jeśli miałbyś więcej niż 15 lat. Natura pokazuje też że dziewczyna już od pierwszej miesiączki może zajść w ciążę, a nie każdy w takim samym tempie dojżewa psychoseksualne. Radzę się doedukować.