Biskupi wydali oświadczenie ws. warszawskiej karty LGBT

Data: 08.03.2019 16:52

Autor: piotre94

medianarodowe.com

Biskupi z archidiecezji warszawskiej oraz warszawsko-praskiej sprzeciwiają się wprowadzeniu specjalnej karty LGBT przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. W oświadczeniu biskupi dziękują rodzicom za obronę chrześcijańskich wartości.

@Ijon_Tichy

09.03.2019 06:57

@piotre94, Mówcie co chcecie. Jednak Kościół Katolicki (w ogóle chrześcijaństwo), to kluczowa instytucja, która może przeciwstawić się zdziczeniu komunizmu i całej tej lewackiej nagonce.

Nie jestem Katolikiem, ale szanuję i wspieram ten Kościół.

@NakurwiamSalto

09.03.2019 10:26

@Ijon_Tichy, KK to często pizdy sami mający wielki problem z homoseksualizmem i pedofilią. Nie byłoby w tym niczego złego bo takie przypadki się zdarzają w różnych grupach społecznych, ale nie wyciągają konsekwencji wobec odszczepieńców. Mało tego, stwierdzenia że "Bóg mnie będzie rozliczał", przenoszenie do innych parafii, krycie kryminalistów i przemilczanie ważnych spraw z troską o wizerunek nie sprawdza się, bo kłamstwo wychodzi na jaw i przynosi odwrotne skutki. Kto jak kto, ale ludzie pierdolący o moralności i przepychający się na podium w tym względzie, powinni o tym wiedzieć.

Trudno być adwokatem diabła. Obecny KK bardziej przypomina Faryzeuszy niż Chrystusa… tak?

@Ijon_Tichy

09.03.2019 10:35

@NakurwiamSalto, Masz rację, ale w części. Bardzo demonizujesz KK. Oczywiście zło trzeba tępić, jednak KK ogólnie rzecz biorąc jest bardzo pożyteczny i potrzebny. Ponownie podkreślam, że nie jestem Katolikiem, jednak potrafię trzeźwo patrzeć na rzeczywistość.

@NakurwiamSalto

09.03.2019 15:46

@Ijon_Tichy, KK wraz ze swoimi przywilejamy suma sumarum robi mało dobrych rzeczy (nie twierdzę że negatywnych). Właściwie nie robi nic, a na dodatek negatywnie wpływa na demografię bo jakby nie patrzeć celibat wyklucza z puli genetycznej w miarę przyzwoitych oczytanych ludzi (księża, zakonnice). Wszystko co zawdzięczamy (konserwatyzm) to za mało.

Dlaczego nie ma krytyki lichwy, albo trudności w zaspokojeniu hierarchii potrzeb przez wielu Polaków?

@arti

08.03.2019 21:53

@piotre94, No tak rodzice muszą bronić chrześcijańskich wartości bo biskupi się zbisurmanili