@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 18:48

@Monte, Co to za gówniana strona?

Nie dość, że powołuje się na jakieś ploty i często fake newsy z propagandowych portali, to jeszcze jest pełna takich gówien:

https://www.christianophobie.fr/carte/italie-la-police-ecourte-une-messe-celebree-a-cerveteri-video

News o tym, jak to chrześcijanie są prześladowani we włoszech, bo w szczycie pandemii policja i władze chcą ograniczać msze XD

Kto co robi ze swoim czasem, jego sprawa. Jedni śpią, inni łowią ryby, inni układają puzzle, a jeszcze inni uprawiają grupowy aerobik w kościele klękając przed chłopem w pięknej sukni. Ich sprawa, nie oceniam. Ale w okresie pandemii zakazy gromadzenia się ludzi to zdrowy rozsądek i jedyny sposób na wyhamowanie pandemii.

@Monte

19.05.2020 18:51

@Gwiazda_Poranna, no jakoś 500 innych linków o dewastacji, mordowaniu katolików, nie podasz ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Ijon_Tichy

19.05.2020 18:58

@Gwiazda_Poranna, Nawet do 100 tysięcy chrześcijan rocznie jest mordowanych tylko ze względu na przynależność religijną.

215 mln ludzi jest ofiarami "ostrych lub ekstremalnych" prześladowań. Dotyczy to jednego na 12 chrześcijan na świecie.

Takie są fakty, rzeczywistość. Rzeczywistość istnieje i nie jest konstruktem kulturowym, lecz istnieje obiektywnie.

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 19:15

@Ijon_Tichy, Muzułmanie zabijają chrześcijan, chrześcijanie zabijają muzułmanów, chrześcijanie i muzułmanie nawołują do zabijania lgbt i ateistów, ateiści zabijają muzułmanów i chrześcijan.

Nic nowego. Tak działał zawsze świat. Każdy walczy o dominacje. Chrześcijanie przez wieki przodowali w mordowaniu innowierców, więc tym bardziej nie widzę sensu rozczulania się nad nimi. Każdego szkoda. Ale bardziej mi szkoda głodujących dzieci.

@nme

19.05.2020 20:03

@Gwiazda_Poranna, Przykro to mówić, ale jesteś niesamowicie ograniczoną jednostką. Pewnie tak samo podchodzisz do mordowania Żydów podczas II WŚ? "Żydzi wymordowali jakieś narody w Starym Testamencie, Niemcy wymordowali Żydów. Wszystko ok"

@xeerxees

19.05.2020 18:48

@Monte, można prosić o bezpośredni link do mapy bo nie prowadzi