@drewniany

01.06.2019 20:14

@brotozaur, Ale jak się przestraszył tego "dont tacz mi!" nawet bagiety z kamerami boją się oskarżeń o molestowanie.

@Gruby

02.06.2019 17:58

@drewniany, Bo ona w sumie nic nie zrobiła, a temu chłopakowi zostaną postawione zarzuty za napaść na glinę.

@Sebastian_Barycza

03.06.2019 17:30

@Gruby, Będą mu przedstawione zarzuty napaści chociaż nic takiego nie miało miejsca. Amerykańska policja bardziej przypomina dawne oddziały ORMO niżeli stróżów prawa. Uważają, że stoją ponad prawem.

Typowy przykład (można znaleźć na YT)

  1. Policjanci podchodzą do bezdomnego siedzącego na ławce i zaczynają się go czepiać

  2. Po chwili dwóch spasionych wieprzków już siedzi na poszkodowanym przygniatając go do ziemi i krzycząc "Stop resisting"

  3. Całości przygląda się bezradny ojciec bezdomnego

  4. Bezdomny umiera od uduszenia. Policjanci siedzieli na nim tak długo aż umarł, cały czas oczywiście powtarzając aby przestał stawiać opór.

Czyli poszkodowany miał do wyboru – nie stawiać oporu i zostać uduszonym. Walczyć o możliwość oddychania i zostać uduszonym.

Takich przypadków w amerykańskiej policji jest od groma. Dlatego nie dziwię się reakcji młodego człowieka, który do tego policjanta powiedział "Fuck you" – dodam tylko, że miał do tego absolutne prawo. W USA policjant NIE MA PRAWA aresztować nas za kierowanie w jego stronę słów wulgarnych. Jak widać na nagranie policjant miał to w dupie. Wystarczyło, że student podszedł za blisko i już jego wysokość policjant poczuł, że ma prawo go napierdalać.

@hellboy

01.06.2019 12:57

@brotozaur, ale jakie bohaterskie panie reporterki z telefonami krzyczące https://media.giphy.com/media/aZ3LDBs1ExsE8/giphy.gif