@Monte

19.05.2020 18:03

@Gwiazda_Poranna, Ta mapka to manipulacja, fake news, zbierane są doniesienia medialne budowane pod tezę. Więc jak media sobie coś zaraportuja i może być to totalnyn kłamstwem to i tak będzie to na tej mapce XD

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 18:22

@Monte, XD

Masz mapkę, nawet powołują się na wyroki sądów, ale to FAKE NEWS.

Dziecko drogie, dorośnij. Widze że los panów w sutannach bardziej leży ci na sercu, niż los dzieci. Ot prawacka logika.

@nme

19.05.2020 17:45

@Gwiazda_Poranna, Czy to naprawdę jest walka z pedofilią czy raczej z Kościołem? Dlaczego podobne mapki nie powstają dla nauczycieli czy ludzi pracujących z dziećmi?

https://natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani-nauczycielami

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 17:47

@nme, Ty też z tych, wg których nagłaśnianie przypadków pedofilii, szczególnie tych dotyczących pedofilii którzy uniknęli kary, albo dostali bardzo niską to marksizm kulturowy? Jakoś nie przeszkadza to katolom pisać o pedofilii wśród lgbt, taki trochę kalizm. No z tą różnicą, że księża gwałcą wiele razy więcej dzieci.

Dlaczego podobne mapki nie powstają dla nauczycieli czy ludzi pracujących z dziećmi?

Nikt ci nie broni stworzyć takiej strony. Skoro ktoś swój prywatny czas poświęcił na stworzenie takiej strony, to może ty poświęć swój i zrób o jakich tylko chcesz pedofili, nawet wśród LGBT.

@nme

19.05.2020 17:53

@Gwiazda_Poranna,

"Nikt ci nie broni stworzyć takiej strony".

Mój ulubiony argument. To jak krytykujesz reżimowe media, to przypomnij sobie swoje własne słowa i powiedz sobie "Nikt mi nie broni wygrać wyborów i puszczać swoich rzeczy w telewizji". Ma to mniej więcej tyle samo sensu.

Ty też z tych, wg których nagłaśnianie przypadków pedofilii, szczególnie tych dotyczących pedofilii którzy uniknęli kary, albo dostali bardzo niską to marksizm kulturowy?

Ja z tych, którzy uważają, że jeśli ktoś ciągle mówi o wadach w Mercedesach pomijając wady innych samochodów, to próbuje kreować skrzywiony obraz rzeczywistości.

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 18:01

@nme,

Mój ulubiony argument. To jak krytykujesz reżimowe media,

Państwowe media są także za moje pieniądze, więc tak jak każdy podatnik mogę wymagać pluralizmu i uczciwości. W tej propagandówce typu gazeta niepolska czy od rzeczy mogą sobie drukować co chcą. Ja będę miał z tego ubaw, tak samo jak mam czasem z wyborczej.

Ja z tych, którzy uważają, że jeśli ktoś ciągle mówi o wadach w Mercedesach pomijając wady innych samochodów, to próbuje kreować skrzywiony obraz rzeczywistości.

Jakich mercedesów? Kler to stare golfy z kradzionym paliwem. Ani to praktyczne, ani użyteczne a żyje cudzym kosztem. No i jakoś nie widzę zalet takiego klechy, ponad zalety lekarza, nauczyciela, czy nawet zamiatacza ulic. Ci ostatni są przydatni i bez nich świat byłby dużo gorszy. A takie Czechy radzą sobie świetnie bez klerykalizmu wszędzie wpychającego swój brudny nos.

@Kamien23

19.05.2020 17:36

@Gwiazda_Poranna,

Kościelna mapa pedofilli istnieje

"Azjatyckie" gangi: