Dziki Trener szczerze o epidemii. Kolejne wideo

Data: 19.04.2020 13:23

Autor: ziemianin

streamable.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #koronawirus #epidemia #pandemia #billgates #sciema #Dzikitrener #szczepienia #propaganda

Dziki Trener- Michał Bodzioch jest trenerem personalnym. Podbija internet swoimi energicznymi materiałami, które udostępnia na portalach społecznościowych. Znany z oceny codziennych sytuacji. Osiąga zadawalającą oglądalność. Ma mnóstwo fanów. Ku zaskoczeniu wielu osób postanowił podzielić się swoją opinią na temat koronawirusa krótko i w samo sedno. Zobaczcie video

Dziki Trener szczerze o epidemii. Kolejne wideo

Event 201 Pandemic Exercise: Highlights Reel

Event 201

@Pajonk_STRACHU

19.04.2020 23:31

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem chłopaka, oceniłem go "po okładce" – aha, łysy, paker… przygłup. Ale dałem szansę i odpaliłem jego wideo. To był jakimś filmik w którym poruszał temat "postrzegania świata przez dzisiejsze kobiety". Uśmiałem się co niemiara bo gość punktował celnie w oryginalny sposób. Co prawda nie pasowała mi masa wulgarów [a nie jestem z tych co bułkę przez bibułkę], ale robił to na tyle z głową że polubiłem styl jego przekazu. A teraz kiedy wziął się za temat #kolanowirus 'a to gość tylko utwierdza mnie że postawiłem na właściwego konia. Jednak przysłowia są mądrością narodu – nie oceniaj książki po okładce.

Ps. poprzedni filmik o #kolanowirus 'ie, który miła na YT już mu zdjęli, co jak dla mnie jest sygnałem że chłopak dobrze "kąsa" temat :)

@ChopinHeuer2137

19.04.2020 13:53

@ziemianin,

i te tęgie głowy o ponadnormatywnym IQ chcący zawładnąć światem i trzymać nas za morde w sekretnym planie robią wielką konferencję, strone www i stream na YT o tymże planie własnie.

seems legit

@chlorchinaldin

21.04.2020 00:50

@ChopinHeuer2137, Historia świata to historia zniewalania ludzi.

Era starożytna to była era niewolnictwa i feudalizmu.

Potem nastała era chrześcijańska gdzie lichwa i niewolnictwo było zabronione surowo choć dalej feudalizm istniał.

Po rewolucji protestanckiej, nic się nie zmieniło oprócz zmiany elit władzy, stare wyrąbano i zapoczątkowano powrót do ery lichwy i niewolnictwa.

Polecam materiał Wielomskiego o trzech rewolucjach na YT