Komisarz: to nie koniec Europejskiego Zielonego Ładu

Data: 21.03.2020 12:06

Autor: malcolm

energetyka24.com

#co2 #eurokolchoz

Europejski Zielony Ład, plan całkowitego odejścia od węgla do 2050 r., zostanie zrealizowany pomimo pandemii koronawirusa – powiedział komisarz ds. rynku wewnętrznego.

Niższa produkcja oznacza, że ​​w tym roku oczekuje się, że emisje przemysłowe w Europie spadną o ponad 20 milionów ton dwutlenku węgla – poinformował Reuters, zmieniając poprzednią prognozę z poniedziałku, która zakładała spadek o 10-20 milionów ton.

Ceny emisji dwutlenku węgla w UE spadły w wyniku pandemii, obniżając cenę pozwoleń na zanieczyszczenia, które firmy muszą kupić, aby „pokryć” swoje emisje.

@stawo73

21.03.2020 13:48

Jak Związek Sowiecki w swojej schyłkowej fazie, z tą różnicą, że ruscy sowieciarze w odróżnieniu od eurosowieciarzy byli ludźmi dużo poważniejszymi, groźniejszymi i nie radzili się 17 latki bez szkoły. Ideologia nade wszystko – choćby się waliło i paliło to nawet na krok nie można odejść od komunizmu czy zielonego ładu. Mam nadzieję, ze koronawirus oprócz śmierci przyniesie też coś pozytywnego – że będzie gwoździem do trumny eurokołchozu.